Rolki freeride

Rolki freeride

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Rolki freeride – jazda dla odważnych

Opanowałeś doskonale technikę jazdy na rolkach? Czujesz się swobodnie i chciałbyś czegoś więcej? Rekreacyjna jazda już Ci nie wystarcza? Przemieszczaj się sprawnie po miejskiej dżungli na rolkach freeride. Umożliwiają one szybką jazdę oraz wykonywanie skomplikowanych trików na schodach czy murkach. Możesz na nich skakać, zjeżdżać po obręczach i jeździć slalomem. Rolki street przeznaczone są do szybkiej jazdy, skoków przez przeszkody, jazdy przodem, tyłem i bokiem. To wymaga jednak odpowiednich umiejętności, dlatego rolki freeride polecamy osobom zaawansowanym.

Rolki freestyle – przemieszczaj się po mieście szybko, sprawnie i swobodnie

Rolki street będą dla Ciebie dobrym wyborem, jeżeli lubisz szybką jazdę, a także chcesz je wykorzystać do przemieszczania się na duże odległości. Pozwolą Ci zrezygnować z komunikacji miejskiej, dzięki czemu unikniesz korków i znacznie szybciej dotrzesz do celu. Cechują się zwartą, solidną konstrukcją, przez co są odporniejsze na uszkodzenia oraz znacznie lepiej znoszą trudne warunki jazdy. Obniżono w nich środek ciężkości, co ułatwia poślizg i manewrowanie. Rolki freestyle posiadają but wysoki lub półwysoki. Im są wyższe, tym posiadają szybsze łożyska. But musi być dobrze dopasowany, na co pozwala ich ergonomiczny kształt. Zazwyczaj rolki freeride mają większe koła, ponieważ przy szybkiej, bardziej ekstremalnej jeździe stają się bardziej narażone na ścieranie. Za zwrotność odpowiadają krótkie płozy.

Komfort jazdy

Rolki freeride muszą zapewnić Ci nie tylko możliwość szybkiej, swobodnej jazdy, lecz także komfort. Dlatego posiadają buty z grubymi piankami i wzmocnieniami w strefach szczególnie narażonych na uderzenia. Dobre trzymanie zapewnia wysoki mankiet ze sznurowadłami oraz klamrą mikrometryczną.

Poruszaj się po miejskiej dżungli szybciej, sprawniej, z większą swobodą! Połącz ruch z możliwością codziennegoprzemieszczania się po drogach i ścieżkach, które dotychczas były dla Ciebie nieosiągalne!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę