Narzędzia rowerowe i konserwacja roweru 121 ofert

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Stojak serwisowy do rowerów Elite Team
Promo Week
ELITE Stojak serwisowy do rowerów Elite Team

369,99 zł 439,99 zł - 70 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
KOMPLET 3 ŁYŻEK DO OPON
Najniższa cena
DECATHLON KOMPLET 3 ŁYŻEK DO OPON

11,99 zł 4 zł/pce

(265)
U Ciebie za 8 dni
 

NARZĘDZIA ROWEROWE I KONSERWACJA

Twój rower będzie wyglądał tak, jak o niego zadbasz. Posłuży Ci tak długo w nienagannym stanie, jak mu na to pozwolisz, konserwując wszystkie najważniejsze jego elementy. Czy pamiętasz o jego regularnym przeglądzie, wiesz, w jakim stanie jest jego łańcuch, koła czy kaseta rowerowa? Musisz wiedzieć, że sama woda i szmatka nie wystarczą, pozwolą jedynie odświeżyć rower, jednak nie uchronią przed uszkodzeniem i nie poprawią wydajności pracy takiego podzespołu, jak układ napędowy roweru. W tym celu potrzebować będziesz większego wsparcia!

Smarowanie roweru specjalistycznymi środkami

Dlaczego właściwie powinniśmy to robić? Układ napędowy roweru składa się z elementów, które wzajemnie ze sobą współpracują, stykają się ze sobą, co może w przypadku braku odpowiedniego „poślizgu” powodować tarcie, a to z kolei przyśpiesza zużywanie się np. łańcucha czy zębatki. W ofercie Decathlon znajdziesz środki, które są niezbędne w domowym warsztacie każdego właściciela roweru. Są to oleje rowerowe, smary w aerozolu i tubce, a także środki odtłuszczające. Naoliwiać należy przerzutki, łańcuch, kasety oraz linki.

Profesjonalne mycie w domowych warunkach

Nawet najnowocześniejszy rower nie będzie na drodze prezentował się dobrze, jeżeli nie będzie czysty. Woda i gąbka pozwolą Ci tylko powierzchownie usunąć zabrudzenia, właściwie tylko „odkurzyć” rower. Decathlon proponuje skuteczniejsze i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. U nas kupisz profesjonalny płyn do mycia roweru, płyn do mycia hamulców, a nawet szampon do roweru. Dzięki połączeniu składników o doskonałych właściwościach myjących usuniesz wszelkie zabrudzenia, jednocześnie nie uszkadzając koloru roweru.

Narzędzia (nie)zbędne?

Wydaje Ci się, że ich nie potrzebujesz, jednak do momentu, kiedy nie będziesz zmuszony naprawić przerzutek, zmienić łańcucha na nowy czy chociażby założyć nowe koło. W Twoim domowym warsztacie nie powinno zabraknąć skrzynki z narzędziami, klucza do łańcucha i pedałów. A jeżeli czekają Cię bardziej wymagające prace, zapoznaj się z naszą ofertą, być może znajdziesz w niej wsparcie i pomoc.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę