Trenażery rowerowe

Trenażery rowerowe i akcesoria

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Trenażer rowerowy Zycle ZPro Smart
Koniec serii
ZYCLE Trenażer rowerowy Zycle ZPro Smart
1699 zł
2199 zł −22%
(6)
U Ciebie za 2 dni
Trenażer rowerowy Wahoo KICKR SNAP
Promocja
WAHOO Trenażer rowerowy Wahoo KICKR SNAP
2099 zł
2399 zł −12%
U Ciebie za 3 dni
 

TRENAŻERY ROWEROWE

Szlifuj technikę i trenuj formę z Decathlonem! Nie rezygnuj z treningu nawet, jeżeli nie sprzyja Ci pogoda i nie możesz ćwiczyć na świeżym powietrzu. Trenażery rowerowe pozwalają na podpięcie roweru oraz przeprowadzenie treningu lub rozgrzewki przed zawodami bez konieczności jazdy w deszczu czy niesprzyjających warunkach pogodowych. Występują w wielu rodzajach, dlatego każdy może wybrać wariant dla siebie – profesjonalisty bądź amatora.

Trenażery rolkowe

Charakteryzują się bardzo dokładną symulacją jazdy na rowerze, na co wpływ ma przede wszystkim brak podparcia. Trenujemy więc jednocześnie wydolność, koncentrację i równowagę. Najczęściej trenaże rolkowe spotkamy na zawodach kolarskich, na nich zawodnicy przygotowują się do startu. Za wadę takiego rozwiązania można uznać brak większego oporu, w związku z czym niemożliwa jest symulacja mocnych podjazdów.

Trenażery magnetyczne

Prosta konstrukcja, duża stabilność i możliwość ustawienia oporu – to największe zalety trenażerów magnetycznych. Rower mocujemy na metalowej ramie, co wspomaga równowagę kolarza. Za opór odpowiedzialne są magnesy lub system hydrauliczny, a manetka pozwala na jego ustawienie.

Trenażer kompatybilny z Twoim rowerem

Większość urządzeń jest kompatybilna z każdym rodzajem roweru. Można je dopasować do średnicy koła od 20 do 29 cali. Konieczna może okazać się jednak zmiana kąta ustawienia ramy trenażera. Istotne jest również zastosowanie specjalnej opony przystosowanej do jazdy na tego typu sprzęcie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę