Foteliki na rower dla dziecka

51 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Fotelik rowerowy dziecięcy Bobike Go Maxi
Koniec serii
BOBIKE Fotelik rowerowy dziecięcy Bobike Go Maxi

199,99 zł 279,99 zł - 80 zł

U Ciebie za 2 dni
Fotelik rowerowy dziecięcy Bobike Go Maxi
Koniec serii
BOBIKE Fotelik rowerowy dziecięcy Bobike Go Maxi

269,99 zł 409,99 zł - 140 zł

U Ciebie za 2 dni
Podnóżki do fotelika dziecięcego 100
 

FOTELIKI I PRZYCZEPKI ROWEROWE DLA DZIECI

Rowerowe wycieczki z dziećmi? Tak, to możliwe, nawet z tymi, które jeszcze samodzielnie nie są w stanie wsiąść na rower. Masz wiele opcji, które pozwolą Ci czerpać przyjemność z ulubionego sportu pomimo tego, że całkiem niedawno zostałeś rodzicem. Wybraliśmy dla Ciebie kilka propozycji fotelików i przyczepek rowerowych. Sugerowaliśmy się Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, czyli:

· bezpieczeństwem dziecka
· praktycznym oraz funkcjonalnym wykorzystaniem
· komfortem jazdy Twoim i malucha
· trwałością i wytrzymałością konstrukcji
· nowoczesnym designem.

Fotelik rowerowy – dziecko blisko rodzica

Fotelik rowerowy ma znacznie dłuższą historię, niż przyczepki dla dzieci. Są rozwiązaniem praktycznym i uniwersalnym, dlatego tak często wybierane są przez rodziców. Fotelik może być montowany z przodu lub z tyłu. Pierwsza opcja jest lepsza dla dzieci młodszych, rodzic ma z nimi bezpośredni kontakt przez cały czas. Foteliki montowane z tyłu są dedykowane dla dzieci starszych.

Fotelik rowerowy powinien mieć przede wszystkim solidne pasy, którymi przypinamy dziecko. Musi być również wygodny, posiadać odpowiednio wyprofilowane oparcie i podnóżki dla wygody dziecka. Zawsze pamiętamy, aby maluch posiadał inne zabezpieczenia, takie jak kask rowerowy. W sklepie Decathlon znajdziesz takie, które zostały zaprojektowane i stworzone specjalnie dla najmłodszych rowerzystów – są kolorowe i dostępne w ciekawych wzorach.

Przyczepki rowerowe – stabilność i bezpieczeństwo

W przyczepkach rowerowych możemy przewozić dzieci nawet poniżej 1,5 roku życia. Istnieją również przyczepki dwuosobowe, w związku z czym na wycieczkę możesz zabrać nawet dwójkę swoich maluchów. Charakteryzują się dużą stabilnością, co gwarantuje specjalnie zaprojektowana konstrukcja. Dziecko ma zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo, jest chronione przed słońcem i przed deszczem.

Przyczepka czy fotelik?

Wszystko zależy od Ciebie! Podczas krótszych wycieczek fotelik sprawdzi się naprawdę dobrze, na dłuższe wyprawy polecamy jednak przyczepki rowerowe. Musisz również wiedzieć, że przyczepka zajmuje znacznie więcej miejsca, dlatego odpowiedz sobie na pytanie, czy masz odpowiednie warunki do jej przechowywania. Po trzecie Twój budżet – fotelik możesz kupić taniej, jednak kwestia finansowa nie jest tutaj kluczowa, prawda?

Dziecko w foteliku lub przyczepce oswaja się ze światem rowerowym. Często łatwiej jest go przekonać do nauki na rowerze. 3-letnie dziecko już bardzo dobrze poradzi sobie na rowerku biegowym, starsze na większym rowerze dziecięcym. Podróż w foteliku rowerowym na pewno przyczyni się do efektywnej nauki samodzielnej jazdy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę