Liczniki rowerowe 52 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 830
Promo Week
GARMIN Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 830

1299 zł 1599 zł - 300 zł

(1)
U Ciebie za 8 dni
Radar rowerowy Garmin Varia RTL515
Promo Week
GARMIN Radar rowerowy Garmin Varia RTL515

699 zł 899,99 zł - 201 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 530
Promo Week
GARMIN Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 530

999,99 zł 1099 zł - 99 zł

(10)
U Ciebie za 2 dni
Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 1040
Promo Week
GARMIN Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 1040

2699 zł 2899 zł - 200 zł

U Ciebie za 2 dni
Licznik rowerowy WAHOO Elemnt Bolt GPS
Promo Week
WAHOO Licznik rowerowy WAHOO Elemnt Bolt GPS

1179 zł 1399 zł - 220 zł

U Ciebie za 2 dni
Licznik rowerowy GPS Bryton Rider 320 E
Promo Week
BRYTON Licznik rowerowy GPS Bryton Rider 320 E

349,99 zł 399 zł - 49 zł

U Ciebie za 2 dni
Licznik GPS rowerowy Edge Explore
Promo Week
GARMIN Licznik GPS rowerowy Edge Explore

949,99 zł 1099 zł - 149 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Licznik rowerowy BC100 GPS
Promo Week
VAN RYSEL Licznik rowerowy BC100 GPS

159,99 zł 199,99 zł - 40 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Licznik rowerowy GPS Rider 15
Promo Week
BRYTON Licznik rowerowy GPS Rider 15

199,99 zł 229,99 zł - 30 zł

(13)
U Ciebie za 2 dni
 

Licznik rowerowy - jaki wybrać?

Wiele osób jeżdżących na rowerze zastanawia się nad tym, ile kilometrów już przyjechało i jak szybko w danym momencie jeździ. Im częściej się jeździ, tym częściej takie pytania się pojawiają i aby zaspokoić swoją ciekawość trzeba zaopatrzyć się w dobrej jakości licznik rowerowy. Dobrej jakości liczniki rowerowe są w stanie pokazać Ci w czasie rzeczywistym, w jakim tempie się przemieszczasz i ile kilometrów już przejechałeś. Warto jednak wybrać taki licznik rowerowy, który będzie służył Ci przez dłuższy czas, a jego pomiary będą dokładny. Jak zatem wybrać dobry licznik do roweru? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu? I jakie liczniki rowerowe będziesz w stanie znaleźć w asortymencie sklepu Decathlon? Odpowiedzi na wszystkie te pytanie znajdziesz w poniższym tekście.

Licznik rowerowy - na co zwrócić uwagę?

Na rynku można znaleźć naprawdę wiele różnorodnych modeli liczników rowerowych, które mogą przyciągnąć Twoje zainteresowanie. Przede wszystkim istnieje licznik rowerowy bezprzewodowy, licznik rowerowy gps, a także wiele innych sprzętów, które mogą się dla ciebie okazać bardzo przydatne. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie licznika rowerowego? Przede wszystkim najważniejszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę jest czytelność danego licznika. Czy jesteś w stanie odczytać znajdujące się na nim informacje nawet w trakcie jazdy? Bo jeżeli nie, no wtedy posiadanie takiego licznika w zasadzie mija się z celem. Ponadto, licznik, który wybierzesz dla siebie powinien mieć podstawowe funkcje. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że będzie podawał takie informacje, jak aktualna prędkość jaką jedziesz, ilość kilometrów które już przejechałeś, średnią prędkość jaką jechałeś, a także zegarek czy całkowity przebieg roweru. Takie informacje dadzą Ci pojęcie o całym Twoim treningu.

Licznik rowerowy - dlaczego warto kupić go u nas?

Znajdziesz u nas liczniki rowerowe od topowych producentów. W asortymencie sklepu Decathlon będziesz mieć do wyboru zarówno licznik rowerowy sigma jak i licznik rowerowy garmin. Wszystkie proponowane przez nas modele są bardzo dobrej jakości, dzięki czemu będą Ci służyć wiele lat, nawet jeżeli będziesz je użytkować bardzo intensywnie. Ponadto, znajdziesz w naszym asortymencie modele w różnych cenach - dzięki czemu na pewno wybierzesz coś, co będzie najbardziej optymalne dla Twojej kieszeni. Posiadamy zarówno zwykłe liczniki rowerowe oraz takie, które mają wbudowane GPS. Zastanów się zatem, czego dokładnie potrzebujesz i czy licznik, który chcesz musi być bardzo zaawansowany czy może być nieco prostszym urządzeniem. Zachęcamy do przejrzenia całego naszego asortymentu, ponieważ dzięki temu będziesz mieć bezpośredni wgląd we wszystkie urządzenia, które proponujemy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę