Pompki do roweru

98 ofert

Przygotuj swój sprzęt do sezonu

Części rowerowe
Pompka ręczna 100
RIVERSIDE Pompka ręczna 100

19,99 zł

(310)
U Ciebie za 2 dni
Pompka rowerowa podłogowa 500
Ostatnie sztuki
RIVERSIDE Pompka rowerowa podłogowa 500

69,99 zł 89,99 zł - 20 zł

(137)
U Ciebie za 2 dni
Pompka ręczna do roweru szosowego
Adapter zaworu rowerowego PRESTA
Najniższa cena
Pompka ręczna do roweru MTB
Pompka rowerowa podłogowa 900
3 Naboje CO₂ 16 g do pompki
Najlepiej oceniany
RIVERSIDE 3 Naboje CO₂ 16 g do pompki

26,99 zł 1686,88 zł/kg

(36)
U Ciebie za 2 dni
Pompka Spokey PAMPERO 12
SPOKEY Pompka Spokey PAMPERO 12

19,99 zł 25,99 zł - 6 zł

3 naboje CO₂ 20 g do pompki
RIVERSIDE 3 naboje CO₂ 20 g do pompki

44,99 zł 15 zł/pce

(2)
U Ciebie za 2 dni
Pompka podłogowa 100
Ostatnie sztuki
RIVERSIDE Pompka podłogowa 100

49,99 zł 59,99 zł - 10 zł

(43)
U Ciebie za 2 dni
 

Pompka rowerowa – niezbędnik każdego rowerzysty

Wraz z nadejściem wiosny wielu z nas ochoczo wyciąga swój rower z garażu bądź piwnicy i przygotowuje go do rozpoczęcia sezonu. Jedną z usterek, które można zauważyć od razu, jest brak odpowiedniego ciśnienia w oponach. Mimo to, problemy z ciśnieniem w oponach roweru to zjawisko, które może mieć miejsce nie tylko po zimie.
Pojawiają się dość często i mogą stanowić efekt eksploatacji pojazdu. Do utraty ciśnienia dochodzi również wtedy, kiedy jednoślad jest przez długi czas nieużytkowany, a więc najczęściej w okresie jesienno-zimowym. Stąd bardzo prawdopodobne, że praktycznie każdy spotka się z tym problemem. Pompka rowerowa okazuje się więc koniecznym i przydatnym zakupem jeżeli korzystamy z jednośladu, niekoniecznie na co dzień, ale chociażby podczas weekendowych rekreacyjnych wycieczek. Posiadając to akcesorium, nie musisz się obawiać, że będziesz zmuszony zrezygnować z wycieczki lub też zostaniesz nieprzyjemnie zaskoczony o poranku, kiedy zdecydujesz się jechać rowerem do pracy. Pompka rowerowa to niewielki koszt, tym bardziej nie należy z niej rezygnować. Sprawdź, jakie rodzaje pompek rowerowych znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Decathlon!

Pompki rowerowe i ich rodzaje

Najmniejsza i najbardziej mobilna jest oczywiście pompka ręczna. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu mieści się w plecaku, stąd bez najmniejszych przeszkód możesz zabrać ją praktycznie wszędzie. Mała pompka będzie doskonałym wyborem, jeżeli często jeździsz w długie trasy i w razie potrzeby chcesz mieć ją przy sobie. Dzięki dodatkowym specjalnym mocowaniu można ją również umieścić przy ramie rowerowej. Znacznie większa jest pompka stacjonarna, ale jednocześnie cechuje się większą wydajnością. Posiada zintegrowany, długi wężyk, niekiedy też manometr, a także charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem. Może posłużyć np. do napompowania materaca. Pompka podłogowa lub pompka rowerowa z manometrem będzie bardzo dobrym wyborem w przypadku kół rowerów szosowych lub trekkingowych.
Ciekawym rozwiązaniem okaże się również pompka na naboje CO2. Takie akcesorium umożliwia szybkie i wygodne napompowanie opony w rowerze bez niepotrzebnego wysiłku. Wykorzystuje się z niej za to jednorazowe pojemniki ze sprężonym gazem. W naszym sklepie znajdziesz także pompki do amortyzatorów.

Pompka do roweru – czym kierować się przy wyborze?

Jaka pompka do roweru będzie najlepsza? Oczywiście, na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Typ pompki, a tym samym jej wybór należy uzależnić m.in. od częstotliwości jazdy i długości tras. Mobilna pompka rowerowa sprawdzi się, jeżeli jeździsz często na długie odległości lub gdy decydujesz się na kilkudniową wycieczkę. Stacjonarna pompka to z kolei wygodne rozwiązanie dla osób, które korzystają z roweru, ale za każdym razem mogą zrobić jego przegląd w swoim garażu. A może potrzebujesz dwóch – mobilnej i stacjonarnej? W Decathlonie gwarantujemy szeroki wybór akcesoriów rowerowych.

Podsumowując, przy wyborze odpowiedniej pompki do swojego roweru, warto zwrócić uwagę na:
typ posiadanego roweru;
maksymalne ciśnienie w oponach;
rodzaj wentyli w kołach;
miejsce, w którym będzie pompowany rower.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę