Pompki do roweru

(121)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Pompka rowerowa podłogowa 900
Pompka ręczna do roweru szosowego
3 Naboje CO₂ 16 g do pompki
Najlepiej oceniany
RIVERSIDE 3 Naboje CO₂ 16 g do pompki
34,99 zł
2186,88 zł/KG
(55)
U Ciebie za 2 dni
Pompka ręczna do roweru MTB
Pompka rowerowa aluminiowa 22x191mm Enero
 

Pompka rowerowa – niezbędnik każdego rowerzysty

Problemy z ciśnieniem w oponach roweru? Pojawiają się często i są efektem eksploatacji pojazdu. Do utraty ciśnienia dochodzi również wtedy, kiedy jednoślad jest przez długi czas nieużytkowany. Zatem zapewne każdy spotka się z tym problemem. Pompka do roweru okazuje się więc koniecznym zakupem, jeżeli korzystamy z jednośladu, niekoniecznie na co dzień, ale np. podczas weekendowych rekreacyjnych wycieczek. Mając ją na wyposażeniu, nie musisz się obawiać, że będziesz zmuszony zrezygnować z wycieczki lub też zostaniesz zaskoczony o poranku, kiedy zdecydujesz się jechać rowerem do pracy. Pompka rowerowa to niewielki koszt, tym bardziej nie należy z niej rezygnować. Istnieje kilka jej rodzajów. W sklepie Decahtlon znajdziesz je wszystkie!

Pompki rowerowe i ich rodzaje

Najmniejsza i najbardziej mobilna jest oczywiście ręczna pompka rowerowa. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu mieści się w plecaku. Będzie więc doskonałym wyborem, jeżeli często jeździmy na długie trasy i chcemy mieć ją przy sobie. Dzięki dodatkowym specjalnym mocowaniom można ją również umieścić przy ramie rowerowej. Znacznie większa jest pompka stacjonarna, ale jednocześnie cechuje się większą wydajnością. Posiada zintegrowany, długi wężyk, niekiedy też manometr, a także charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, nawet napompujesz nimi materac. Pompka do roweru na CO2 umożliwia bez używania siły napompować opony w rowerze. Wykorzystuje się z niej za to jednorazowe pojemniki ze sprężonym gazem. Jest jeszcze pompka do amortyzatorów, którą polecamy dla właścicieli rowerów z powietrzną amortyzacją.

Jak często jeździsz na rowerze?

Wybór pompki należy uzależnić m.in. od częstotliwości jazdy i długości tras. Mobilna pompka rowerowa sprawdzi się, jeżeli jeździsz często na długie odległości. Czasami nawet decydujesz się na kilkudniową wycieczkę. Stacjonarna pompka to rozwiązanie dla osób, które korzystają z roweru, ale za każdym razem mogą zrobić jego przegląd w swoim garażu. A może potrzebujesz dwóch – mobilnej i stacjonarnej?

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę