Spodnie i spodenki rowerowe

Spodnie rowerowe, spodenki rowerowe

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Spodnie rowerowe Btwin RC100 zimowe
Koniec serii
TRIBAN Spodnie rowerowe Btwin RC100 zimowe
79,99 zł
119,99 zł −33%
(1)
U Ciebie za 2 dni
Spodnie na rower szosowy RC520 męskie
Koniec serii
TRIBAN Spodnie na rower szosowy RC520 męskie
159,99 zł
219,99 zł −27%
(13)
U Ciebie za 2 dni
SPODNIE DŁUGIE NA ROWER MTB XC
Koniec serii
ROCKRIDER SPODNIE DŁUGIE NA ROWER MTB XC
199,99 zł
239,99 zł −16%
(23)
U Ciebie za 2 dni
 

SPODNIE I SPODENKI ROWEROWE

Luźne i niekrępujące ruchów czy może obcisłe, elastyczne i przylegające do ciała? Wybór spodenek rowerowych nie jest prosty i zależy przede wszystkich od indywidualnych preferencji kolarza. To, co sprawdzi się idealnie u jednego, dla drugiego okaże się całkowicie niepraktyczne. Trzeba jednak pamiętać, że jeżeli jeździmy często rowerem, kilka razy w tygodniu pokonujemy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt kilometrów, dobrej jakości spodnie lub spodenki rowerowe to podstawa, gwarantują komfort oraz wygodę jazdy. Z koszulką rowerową będą tworzyć zestaw doskonały.

Elastyczne i wygodne – spodenki rowerowe obcisłe

Przez zawodowców i doświadczonych kolarzy wybierane są najczęściej. Charakteryzują się materiałem, który jest elastyczny, a jednocześnie odporny na uszkodzenia podczas rozciągania. Musi idealnie przylegać do ciała i przy tym zapewniać swobodę ruchów. Wykonuje się je z materiałów sztucznych, jednak niezwykle istotna jest ich grubość. W zależności od pory roku, podczas której mają być użytkowane, warto wybrać grubsze na okres jesienno-zimowy i cieńsze na lato i wiosnę. Nie polecamy jednak noszenia krótkich spodenek rowerowych podczas bardzo niskich temperatur i mrozów. Takie warunki wymagają lepszej ochrony przed zimnem. Jeżeli jednak planujemy w krótkich spodenkach pokazać się na rowerze również zimą, to Decathlon proponuje termoaktywną bieliznę rowerową. W takim zestawieniu z pewnością nie zmarzniesz.

Luz, swoboda i moda – spodenki rowerowe luźne

Dla tych, którzy nie są przekonani do elastycznych spodenek rowerowych przygotowaliśmy propozycję spodenek luźnych, które świetnie sprawdzają się nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale również podczas uprawiania innych sportów, np. biegi czy siłownia. Jest to uniwersalna część garderoby sportowej, niektórzy zakładają ją także, na co dzień. W środku zazwyczaj posiadają dodatkową warstwę siateczki, są lekkie i w żaden sposób nie ograniczają ruchów. Przy ich wyborze należy skoncentrować się na jakości – takie spodenki muszą być wytrzymałe, trwałe, a także odporne na uszkodzenia, gdyż niektóre materiały nie są w stanie tego zapewnić. W sklepie Decathlon możesz jednak znaleźć spodenki, które nie zawiodą Cię podczas jazdy na rowerze, uprawiania innych sportów, jak też na co dzień.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę