Trenażery

18 ofert

3 lata gwarancji na trenażery

Sprawdź ofertę
Trenażer rowerowy WAHOO KICKR CORE
Koniec serii
WAHOO Trenażer rowerowy WAHOO KICKR CORE

3499 zł 3699 zł - 200 zł

U Ciebie za 2 dni
Trenażer rowerowy Elite TUO Smart
Koniec serii
ELITE Trenażer rowerowy Elite TUO Smart

1399 zł 1499 zł - 100 zł

(6)
U Ciebie za 2 dni
Wentylator WAHOO KICKR Headwind
Koniec serii
WAHOO Wentylator WAHOO KICKR Headwind

1299 zł 1399 zł - 100 zł

U Ciebie za 3 dni
Trenażer rowerowy Zycle ZPro Smart
Koniec serii
ZYCLE Trenażer rowerowy Zycle ZPro Smart

1499 zł 1599 zł - 100 zł

(9)
U Ciebie za 2 dni
Trenażer rowerowy OREKA O5 RC
Koniec serii
OREKA TRAINING Trenażer rowerowy OREKA O5 RC

2799 zł 3199 zł - 400 zł

(3)
U Ciebie za 3 dni
Trenażer rowerowy ELITE Arion Mag rolkowy
Koniec serii
ELITE Trenażer rowerowy ELITE Arion Mag rolkowy

999,99 zł 1099 zł - 99 zł

U Ciebie za 3 dni
Elite Rizer Symulator Nachylenia
Koniec serii
ELITE Elite Rizer Symulator Nachylenia

2999 zł 3199 zł - 200 zł

U Ciebie za 2 dni
Trenażer rowerowy WAHOO KICKR Snap
Koniec serii
WAHOO Trenażer rowerowy WAHOO KICKR Snap

1719 zł 1849 zł - 130 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Trenażer Elite Justo
Koniec serii
ELITE Trenażer Elite Justo

3399 zł 3799 zł - 400 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Trenażery rowerowe – znajdź model dla siebie!

Szlifuj technikę i trenuj formę z Decathlonem! Nie rezygnuj z treningu nawet, jeżeli nie sprzyja Ci pogoda i nie możesz ćwiczyć na świeżym powietrzu. Trenażery rowerowe pozwalają na podpięcie roweru oraz przeprowadzenie treningu lub rozgrzewki przed zawodami bez konieczności jazdy w deszczu czy niesprzyjających warunkach pogodowych. Trenażer do roweru to także świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej, ale w szczególności tych, którzy kochają jazdę na jednośladach. Trenażery rowerowe dostępne w naszym sklepie występują w wielu rodzajach, stąd każdy użytkownik, zarówno profesjonalista, jak i amator, znajdzie coś dla siebie.

W ofercie Decathlonu wybierzesz także zaawansowane akcesoria i części, które odpowiadają za wysoką funkcjonalność Twojego sprzętu. Kasety, łańcuchy rowerowe, a także stoliki, maty i anteny do trenażera – przekonaj się, które sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego sprzętu. Zamiast trenażera wolisz stacjonarny rower treningowy? Jego również znajdziesz w naszej ofercie! Odwiedź sklep sportowy Decathlon i przygotuj się do treningu!

Rodzaje trenażerów rowerowych – jakie urządzenie wybrać?

Żaden trening na trenażerze nie będzie udany, jeśli nie wybierzemy sprzętu, którego parametry będą odpowiadać naszym potrzebom. W ofercie naszego sklepu można znaleźć następujące trenażery: rolkowe, magnetyczne oraz interaktywne.

Prosta konstrukcja, duża stabilność i możliwość ustawienia oporu – to z kolei największe zalety trenażerów magnetycznych. Rower mocujemy na metalowej ramie, co wspomaga równowagę kolarza. Za opór odpowiedzialne są magnesy lub system hydrauliczny, a manetka pozwala na jego ustawienie.

W przypadku interaktywnego trenażera większość urządzeń jest kompatybilna z każdym rodzajem roweru. Można je dopasować do średnicy koła od 20 do 29 cali. Konieczna może okazać się jednak zmiana kąta ustawienia ramy trenażera. Istotne jest również zastosowanie specjalnej opony przystosowanej do jazdy na tego typu sprzęcie.

Trenażer rowerowy Elite – wydajny trening w domu

Na szczególną uwagę zasługują dostępne w ofercie naszego sklepu trenażery rowerowe Elite. Te inteligentne urządzenia to idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych wyników podczas treningu. W ofercie modeli trenażerów interaktywnych dostępnych w naszym sklepie znajdziesz trenażer Direto XR-T, Elite Suito-T, oraz Elite Zumo.

Trenażery rowerowe Elite zapewniają profesjonalny i jednocześnie wygodny trening pod dachem nawet najbardziej wymagającym rowerzystom. Trenażery interaktywne Elite precyzyjnie mierzą moc, prędkość pedałowania, a także symulują trudne do pokonania podjazdy, dzięki odpowiedniemu kątowi nachylenia. Z kolei znajdujące się w nich czujniki danych oferują dokładną analizę. Dodatkową zaletą trenażerów Elite jest łatwy dostęp do kontroli całego procesu treningu w postaci specjalnej aplikacji. Dodatkowo, umożliwiają one odczyt pomiarów oraz ich dokładną analizę na zewnętrznych urządzeniach.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę