Uchwyty na telefon do roweru

(47)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Uchwyt na telefon do roweru Triban 500
 

Jaki powinien być dobry uchwyt rowerowy?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki powinien być dobry uchwyt na telefon do roweru? Prawda jest taka, że na rynku można znaleźć naprawdę wiele różnych modeli uchwytów, ciężko jest zatem podjąć odpowiednio dobrą decyzję, która w pełni Cię zadowoli. Ważne jest jednak to, aby mimo wszystko poświęcić nieco czasu wybranie takiego uchwytu, ponieważ będzie się to wiązało z bezpieczeństwem sprzętu, który będzie do takiego uchwytu przymocowany. Jaki zatem powinien być dobry uchwyt rowerowy na telefon? Przede wszystkim z pewnością powinien być dobrze dopasowany do modelu telefonu jaki posiadasz, dzięki temu będziesz mieć pewność, że twój sprzęt będzie solidnie trzymamy i nie wypadnie ci podczas jazdy. Ponadto, jest jeszcze znacznie więcej elementów na które trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru uchwytu rowerowego. Jakie zatem uchwyty będziesz w stanie znaleźć w naszym asortymencie? Z pewnością będziesz w stanie wybrać spośród nich coś dla siebie.

Na co zwrócić uwagę wybierając uchwyt rowerowy?

Uchwyt do telefonu na rower to sprzęt, który warto wybrać po pewnym przemyśleniu. Przede wszystkim nie można kierować się w tym przypadku wyłącznie kwestią jak najniższej ceny, ponieważ w takim przypadku twój telefon, który będziesz wsadzać do tego uchwytu nie będzie w pełni bezpieczny podczas jazdy, szczególnie tej bardzo intensywnej, na rowerze. Najpierw warto zwrócić uwagę na to, jaki system mocowania ma dany uchwyt na telefon na rower. Jest wiele możliwości mocowań takiego uchwytu - na rzepę, na klik oraz na obejmę. Samych uchwytów można znaleźć kilka typów - takie które wyglądają jak torebki, takie, które wykonane są z tworzywa sztucznego oraz takie, które nakleja się bezpośrednio na telefon. To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Warto jednak mieć świadomość, że dobry uchwyt jest również wodoodporny - pomyśl, co by się stało z twoim telefonem, jeżeli wpadłbyś do kałuży i nie miałbyś go zabezpieczonego? Czy trzeba pamiętać o czymś jeszcze? Warto wybrać taki uchwyt, który będzie pasował do więcej niż jednego modelu telefonu - po to, aby nie musieć go zmieniać, gdy będziesz wymieniać komórkę.

Jakie uchwyty znajdziesz w naszym asortymencie?

Jeżeli chodzi o uchwyty rowerowe, które możesz znaleźć w asortymencie sklepu Decathlon, to u nas będziesz w stanie kupić zarówno modele wykonane z tworzywa sztucznego, jak i modele, które przypominają swoim wyglądem torebki, do których wkłada się telefon. Oba te rodzaje uchwytów na telefon do roweru są bardzo dobre i z pewnością bardzo wygodne w użytkowaniu. Oprócz tego nasze uchwyty charakteryzują się również wodoszczelność, dzięki czemu żadna woda nie będzie Cię strasznie, a Twój telefon pozostanie w pełni sprawny - niezależnie od tego, co się stanie podczas jazdy. Zachęcamy zatem do zapoznania się z całym asortymentem, który znajduje się na naszej stronie. Z pewnością będzie w stanie znaleźć tam model uchwytu rowerowego, który będzie idealny dla ciebie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę