Piłki do siatkówki halowej

48 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Piłka do siatkówki Molten Soft Touch
Ostatnie sztuki
MOLTEN Piłka do siatkówki Molten Soft Touch

49,99 zł 69,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena 69,99 zł

 

Piłka do siatkówki – graj jak profesjonalista

Gra w siatkówkę staje się coraz bardziej popularna. Sport ten przyciąga rzesze fanów. Piłka siatkowa to idealna dyscyplina dla osób, które lubą zespołowe treningi. Warto też podkreślić, że sezon siatkówki trwa cały rok. Nie musisz żegnać się z aktywnością i przyjemnością płynącą z wielogodzinnej gry. Latem warto korzystać z uroków słońca i grać na świeżym powietrzu, np. na plaży. Siatkówka plażowa to coś, do czego możesz z łatwością zachęcić rodzinę i znajomych. Natomiast gdy pogoda nie sprzyja, zagraj w siatkówkę na hali. Jest ona coraz bardziej popularna w naszym kraju oraz znacznie częściej praktykowana. Siatkówkę plażową traktuje się raczej jako formę komplementarnego treningu lub rekreacji. To po prostu doskonały sposób na spędzanie czasu wolnego w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Do gry będzie Ci potrzebna piłka do siatki, inna w zależności od miejsca gry. Profesjonalni gracze zwrócą też uwagę na to, czy ma ona atest od Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej. Należy podkreślić, że piłki halowe będą przydatne w momencie, kiedy rozgrywasz mecze pod zadaszeniem. W tej kategorii znajdziesz piłki do siatki, które sprawdzą się perfekcyjnie w tej roli.

Jak wygląda dobra piłka do siatkówki rozgrywanej na hali?

Profesjonalny zestaw meczowy dostępny jest przede wszystkim w naszym sklepie internetowym Decathlon. Dostępne są między innymi piłki do siatkówki Molten czy Mikasa. Piłka siatkarska to absolutna podstawa. Wykonana może być z różnych materiałów warunkujących jej właściwości. Istnieje przekonanie, że najbardziej wytrzymałe są piłki do siatki skórzane. Współcześni producenci znaleźli jednak znacznie lepszy materiał, który sprosta najmocniejszym uderzeniom – poliuretan. Stosowanie skóry syntetycznej szybko zostało docenione. Do produkcji piłek wykorzystuje go m.in. japońska firma Mikasa. Tańsze modele, polecane szczególnie dzieciom i początkującym siatkarzom, ponieważ zostały pokryte miękką pianką. Są mniej wytrzymałe, jednak lżejsze, a ich powierzchnia jest bardziej miękka. Pokrycie piłki do siatki składa się z 8 do 18 paneli oraz jest dwu- lub trzykolorowe. W przypadku amatorskich piłek kolorystyka może się różnić. Przeciętna piłka waży 270 g, ale są też lżejsze, aby ułatwić dzieciom naukę i uprzyjemnić zabawę. Rozmiar musi być dobrany według naszych potrzeb. Rozgrywki będą znacznie ciekawsze, jeżeli wybierzemy ponadczasowe piłka do siatkówki Mikasa lub Molten. Obie marki cieszą się dobrą opinią.

Jakie piłki do siatkówki warto wybrać?

Piłka Mikasa może uzupełnić Twój zestaw treningowy. Dlaczego warto ją wybrać? Decydując się na taki zakup, doceniasz wysokiej jakości piłki meczowe, które chwalone są ze względu na ich wytrzymałość. Cena jest przystępna, a oferta niezwykle bogata. Mikasa i Molten to dwie firmy, które cieszą się szczególną popularnością wśród graczy amatorów, ale też profesjonalistów. Szczególnie polecane są modele Molten V5M5000 oraz Mikasa V200W. Nasz internetowy sklep sportowy Decathlon to szeroki wybór sprzętów i akcesoriów do gry. Oferujemy piłki do siatkówki wysokiej jakości, które można wykorzystać podczas treningów. Szukasz piłki do siatki z certyfikatem? Musisz wiedzieć, że będzie ją posiadać tylko ta, która spełnia restrykcyjne wymagania. Certyfikowana piłka do siatkówki musi być wykonana z solidnego materiału, mieć właściwą liczbę paneli oraz wagę, a także odpowiednie obwód i ciśnienie. Podczas testów badana jest też siła uderzenia. Oznaczenie, które informuje o tym, że przyznano jej certyfikat to FIVB. Jeżeli tylko taka piłka spełnia Twoje oczekiwania, to Decathlon ma dla Ciebie kilka propozycji.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę