Muay thai

(11)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Ochraniacz kostki MUAY THAI
Najniższa cena
OUTSHOCK Ochraniacz kostki MUAY THAI

29,99 zł

U Ciebie za 2 dni
RĘKAWICE MUAY-THAI 500
Najniższa cena
OUTSHOCK RĘKAWICE MUAY-THAI 500

219,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
 

Muay thai – dlaczego warto trenować?

Muay thai, czyli tajski boks, to sport narodowy Tajlandii, którego tradycja sięga XIII wieku. Do dnia dzisiejszego cieszy się on niesłabnącą popularnością, a trenują go zarówno dorośli, jak i dzieci. Tajski boks to nie tylko dyscyplina, w której główną rolę odgrywa siła. To także ciągłe samodoskonalenie się, precyzja i kontrola nad własnym ciałem. Ze względu na intensywność ćwiczeń pozwala także zadbać o naszą sylwetkę. Jeśli interesuje Cię trening muay thai, w naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria.

Muay thai – dla kogo?

Wbrew pozorom, muay thai nie jest tylko dyscypliną, w której spełniają się sami mężczyźni. Z powodzeniem trenują go kobiety, jak i dzieci. Trening muay thai nie zawsze musi wiązać się z walką z przeciwnikiem na ringu. Wiele osób wybiera ten sport, ponieważ dzięki niemu mogą poprawić swoją kondycję, a także doskonale wyrzeźbić sylwetkę – tajski boks świetnie wzmacnia mięśnie całego ciała. Jeśli planujesz trening muay thai, w ofercie sklepu Decathlon znajdziesz niezbędny strój oraz akcesoria, jak ochraniacze na łokcie czy kolana.

Muay thai – strój i akcesoria

Dobrze dobrany strój potrafi znacząco wpłynąć na efektywność naszych treningów, a także zapewnić nam pełną swobodę ruchów, która w przypadku boksu tajskiego jest niezbędna. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz profesjonalną odzież oraz akcesoria jak rękawice czy ochraniacze, które uchronią Cię przed bolesnymi urazami lub kontuzjami w trakcie treningu.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę