Muay thai

11 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Ochraniacz kostki MUAY THAI
Najniższa cena
OUTSHOCK Ochraniacz kostki MUAY THAI

39,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Spodenki MUAY THAI 900 męskie
Koniec serii
OUTSHOCK Spodenki MUAY THAI 900 męskie

69,99 zł 94,99 zł - 25 zł

U Ciebie za 2 dni
RĘKAWICE MUAY-THAI 500
Koniec serii
OUTSHOCK RĘKAWICE MUAY-THAI 500

159,99 zł 219,99 zł - 60 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
 

Muay thai – dlaczego warto trenować?

Muay thai, czyli tajski boks, to sport narodowy Tajlandii, którego tradycja sięga XIII wieku. Do dnia dzisiejszego cieszy się on niesłabnącą popularnością, a trenują go zarówno dorośli, jak i dzieci. Tajski boks to nie tylko dyscyplina, w której główną rolę odgrywa siła. To także ciągłe samodoskonalenie się, precyzja i kontrola nad własnym ciałem. Ze względu na intensywność ćwiczeń pozwala także zadbać o naszą sylwetkę. Jeśli interesuje Cię trening muay thai, w naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria.

Muay thai – dla kogo?

Wbrew pozorom, muay thai nie jest tylko dyscypliną, w której spełniają się sami mężczyźni. Z powodzeniem trenują go kobiety, jak i dzieci. Trening muay thai nie zawsze musi wiązać się z walką z przeciwnikiem na ringu. Wiele osób wybiera ten sport, ponieważ dzięki niemu mogą poprawić swoją kondycję, a także doskonale wyrzeźbić sylwetkę – tajski boks świetnie wzmacnia mięśnie całego ciała. Jeśli planujesz trening muay thai, w ofercie sklepu Decathlon znajdziesz niezbędny strój oraz akcesoria, jak ochraniacze na łokcie czy kolana.

Muay thai – strój i akcesoria

Dobrze dobrany strój potrafi znacząco wpłynąć na efektywność naszych treningów, a także zapewnić nam pełną swobodę ruchów, która w przypadku boksu tajskiego jest niezbędna. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz profesjonalną odzież oraz akcesoria jak rękawice czy ochraniacze, które uchronią Cię przed bolesnymi urazami lub kontuzjami w trakcie treningu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę