Zapasy

(20)
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
 

Zapasy – sklep z profesjonalnym wyposażeniem

Kto może uprawiać zapasy? Odpowiedź jest prosta: każdy! Zapasy to idealna dyscyplina sportowa, która rozwija sprawność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. To także sport, w którym coraz większe sukcesy odnoszą również kobiety.Warto jednak pamiętać, że zapasy, jak każda dyscyplina sportowa, wymagają odpowiedniego wyposażenia oraz stroju, który będzie zarówno praktyczny, jak i wygodny. Dobrze, aby był wykonany z odpowiedniego materiału, który dobrze chłonie pot i równocześnie zapewnia swobodę ruchu.

Wygodne buty zapaśnicze

Choć w trakcie zawodów zapaśniczych nierzadko możemy zauważyć, że zawodnicy walczą boso, odpowiednie buty to niezbędny element każdego zapaśnika, który jest szczególnie przydatny w trakcie treningu. Korzystanie z butów zwiększa przyczepność i co równie ważne, chroni naszą stopę przed nierzadko bolesnymi urazami. Odpowiednie buty zapaśnicze dodatkowo doskonale asekurują kostkę zmniejszając jej napięcie, dzięki czemu Twoje treningi staną się jeszcze bardziej owocne. 

Niezbędne akcesoria zapaśnicze

Co oprócz butów i odpowiedniego stroju powinno stanowić element wyposażenia każdej osoby, która postanawia spróbować swoich sił w zapasach? Niezwykle ważnym akcesorium są ochraniacze na szczęki oraz uszy. Dlaczego posiadanie ich jest tak istotne?W trakcie zapasów, zarówno nasze uszy jak i twarz poddawane są bolesnym ciosom, uderzeniom, a nierzadko i miażdżeniu. Ochraniacze chronią przed wstrząsami, ugryzieniem własnego języka czy nawet bolesnym zwichnięciem szczęki.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę