Worki bokserskie 59 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Zestaw do boksu dla dzieci
Sportowe prezenty
OUTSHOCK Zestaw do boksu dla dzieci

169,99 zł

(29)
U Ciebie za 2 dni
Worek treningowy 850
Sportowe prezenty
OUTSHOCK Worek treningowy 850

199,99 zł

(36)
U Ciebie za 2 dni
Boxing machine dla dzieci Outshock 100
Sportowe prezenty
Worek treningowy 500 ANGLE
Najlepiej oceniany
OUTSHOCK Worek treningowy 500 ANGLE

549,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Boxing machine
DOMYOS Boxing machine

1499 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
 

Worki treningowe – pracuj nad formą i skutecznością

Podczas treningu bokserskiego praktycznie zawsze używane są worki treningowe. To podstawowe wyposażenie sali, na której bokserzy przygotowują się do kolejnej walki, a także ćwiczą swoją siłę, skuteczność i technikę. Worki bokserskie można jednak wykorzystać w domu, co pozwala na trenowanie o dowolnej porze, zawsze, kiedy masz czas. Wspierają budowanie formy, ale też spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dlatego mają swoich zwolenników nie tylko wśród bokserów! Stanowią świetne narzędzie pomagające zwiększyć wytrzymałość. Worek bokserski przyda się również do ćwiczenia nowych ciosów.

Dlaczego worek treningowy jest Ci potrzebny?

Jest świetnym sposobem na urozmaicenie treningu. Możesz z nim trenować bez drugiej osoby, jesteście tylko Ty i Twój worek bokserski. Można go zawiesić praktycznie wszędzie, potrzebujesz tylko trochę wolnego miejsca, aby swobodnie wymierzać ciosy. Pomimo swojej nazwy, nie został przeznaczony jedynie dla bokserów. Trenują z nim zawodnicy innych sportów walki, a także osoby, które chcą popracować nad swoją sylwetką, spalić nadmiar kalorii czy wzmocnić swoją siłę mięśniową. Worki treningowe sprawdzają się także podczas treningu koncentracji. Ponadto mogą Ci pomóc rozładować napięcie i pozbyć się negatywnych emocji. Zatem worki bokserskie to sprzęt, który ma znacznie szersze zastosowanie we współczesnym świecie ludzi aktywnych.

Worek treningowy dla początkujących i zaawansowanych

Klasyczne worki treningowe mają długość od 130 do 160 cm, chociaż można spotkać również inne ich wielkości. Cechują siępodłużnym kształtem i są wykonane z różnych materiałów. Najbardziej solidne są worki bokserskie skórzane, niezwyklewytrzymałe, odporne nawet na najmocniejsze ciosy. Tańszą alternatywę stanowią worki wykonane z materiałów syntetycznych.Ważne, aby był to poliuretan, który wykazuje się dużą odpornością na uderzenia. Przy wyborze kieruj się także wagą worka– im jest cięższy, tym zapewnia lepszą stabilność. Możesz wybrać worek bokserski z wypełnieniem lub do samodzielnegowypełnienia.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę