Akcesoria baletowe

16 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rajstopy do tańca klasycznego dla dzieci Starever z pełną stopą
Ecodesign
Torba to tańca dla dzieci Starever
Getry do tańca dla dzieci Starever
Najniższa cena
Rajstopy do tańca klasycznego dla dzieci Starever do kostki
Rajstopy do tańca klasycznego damskie Starever do kostki
Torba tuba do tańca dla dzieci Starever
Najlepiej oceniany
Getry długie do tańca damskie Starever
Najlepiej oceniany
Torba to tańca damska Starever
STAREVER Torba to tańca damska Starever

69,99 zł 94,99 zł - 25 zł

U Ciebie za 2 dni
Getry do tańca i gimnastyki damskie
Najlepiej oceniany
Zestaw do koka do tańca Starever
Najniższa cena
Torba do tańca Starever 15 L
STAREVER Torba do tańca Starever 15 L

69,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem
Ostatnie sztuki
STAREVER Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Akcesoria baletowe – to może Ci się przydać!

Kochasz taniec? Trenujesz balet? Uwielbiasz ruch? Jesteś zmotywowany do pokonywania swoich słabości, wykorzystując najgłębsze pokłady swoich możliwości? Jesteś dobrze przygotowany do zajęć baletowych i występów na scenie? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, która jest doskonałym uzupełnieniem dla Twojego stroju baletowego.

Spakuj się na trening!

Każda tancerka chciałaby nie tylko dobrze wyglądać podczas występu i na treningu, ale też na co dzień, nawet kiedy biegnie na kolejne zajęcia. Na salę treningową musisz zabrać strój baletowy, buty do baletu, a także butelkę z wodą i ewentualnie przekąskę potreningową. Potrzebujesz więc torby sportowej, która będzie pasowała do Twojego dziewczęcego stylu. Proponujemy Ci torbę wykończoną połyskującym materiałem, bardzo lekką i praktyczną, z możliwością noszenia na ramieniu. Możesz również zdecydować się na klasyczną torbę sportową w „tanecznej” odsłonie. Cechuje się okrągłym kształtem, wygodą noszenia oraz ciekawym wykończeniem. Aby zachować w niej porządek, wybierz dodatkowo saszetkę na buty. Stwórz zestaw, decydując się na torbę i saszetkę z tej samej kolekcji!

Akcesoria baletowe dla komfortu, wygody i bezpieczeństwa

Akcesoria baletowe bardzo często mają za zadanie chronić tancerzy przed kontuzjami i zwiększać komfort ćwiczeń. Wśród nich są m.in. napalcówki do tańca klasycznego. Zapewniają ochronę przed otarciami podczas kontaktu stopy z podłożem. Posiadają skórzane poduszeczki, które zwiększają przyczepność. Nakolanniki z kolei przydadzą Ci w balecie, ale też przy innych odmianach tańca. Gwarantują dobre trzymanie, chronią kolana przed wstrząsami i otarciami podczas wykonywania figur tanecznych na podłodze. Dla komfortu ćwiczeń wybierz rajstopy bez stóp wykonane z elastycznego materiału, ze wzmocnieniami w kroku i klinem podszytym bawełną dla większej wytrzymałości.

Akcesoria do baletu to większa ochrona, komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Czy jest coś, czego nie masz, a może Ci się przydać? Sprawdź, czy nie znajdziesz tego w sklepie Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę