Akcesoria baletowe

20 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Zestaw do koka do tańca Starever
Torba do tańca Starever 15 L
Ostatnie sztuki
STAREVER Torba do tańca Starever 15 L

59,99 zł 69,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena 69,99 zł

 

Akcesoria baletowe – to może Ci się przydać!

Kochasz taniec? Trenujesz balet? Uwielbiasz ruch? Jesteś zmotywowany do pokonywania swoich słabości, wykorzystując najgłębsze pokłady swoich możliwości? Jesteś dobrze przygotowany do zajęć baletowych i występów na scenie? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, która jest doskonałym uzupełnieniem dla Twojego stroju baletowego.

Spakuj się na trening!

Każda tancerka chciałaby nie tylko dobrze wyglądać podczas występu i na treningu, ale też na co dzień, nawet kiedy biegnie na kolejne zajęcia. Na salę treningową musisz zabrać strój baletowy, buty do baletu, a także butelkę z wodą i ewentualnie przekąskę potreningową. Potrzebujesz więc torby sportowej, która będzie pasowała do Twojego dziewczęcego stylu. Proponujemy Ci torbę wykończoną połyskującym materiałem, bardzo lekką i praktyczną, z możliwością noszenia na ramieniu. Możesz również zdecydować się na klasyczną torbę sportową w „tanecznej” odsłonie. Cechuje się okrągłym kształtem, wygodą noszenia oraz ciekawym wykończeniem. Aby zachować w niej porządek, wybierz dodatkowo saszetkę na buty. Stwórz zestaw, decydując się na torbę i saszetkę z tej samej kolekcji!

Akcesoria baletowe dla komfortu, wygody i bezpieczeństwa

Akcesoria baletowe bardzo często mają za zadanie chronić tancerzy przed kontuzjami i zwiększać komfort ćwiczeń. Wśród nich są m.in. napalcówki do tańca klasycznego. Zapewniają ochronę przed otarciami podczas kontaktu stopy z podłożem. Posiadają skórzane poduszeczki, które zwiększają przyczepność. Nakolanniki z kolei przydadzą Ci w balecie, ale też przy innych odmianach tańca. Gwarantują dobre trzymanie, chronią kolana przed wstrząsami i otarciami podczas wykonywania figur tanecznych na podłodze. Dla komfortu ćwiczeń wybierz rajstopy bez stóp wykonane z elastycznego materiału, ze wzmocnieniami w kroku i klinem podszytym bawełną dla większej wytrzymałości.

Akcesoria do baletu to większa ochrona, komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Czy jest coś, czego nie masz, a może Ci się przydać? Sprawdź, czy nie znajdziesz tego w sklepie Decathlon!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę