Akcesoria do tańca

19 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Getry do tańca dla dzieci Starever
Najniższa cena
Torba to tańca damska Starever
STAREVER Torba to tańca damska Starever

94,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Zestaw do koka do tańca Starever
Najniższa cena
Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem
Koniec serii
STAREVER Rajstopy do tańca dla dzieci Starever z wycięciem

29,99 zł 39,99 zł - 10 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Taniec nowoczesny – praktyczne akcesoria

Trenujesz taniec nowoczesny? Kochasz ruch w rytm muzyki, który wyzwala w Tobie radość, szczęście i dużą dawkę endorfin? Wydaje Ci się, że jesteś dobrze przygotowany do kolejnego treningu? Musimy Cię zaskoczyć! Czy posiadasz praktyczną torbę treningową, w której obok spodni do tańca, butów tanecznych i koszulki są długie getry chroniące Twoje stopy przed kontuzjami i nakolanniki, dzięki którym możesz wykonywać pozycje na podłodze? Jeżeli nie, to czas to zmienić!

Tanecznym krokiem po kolejne akcesoria taneczne

Każdy tancerz dąży do perfekcji, chce być najlepszy w swoim stylu. Osiągnąć to może tylko ciężką pracą, ale też musi w nim pasja. Nie mniej ważne jest to, jak troszczy się o swój komfort i wygodę podczas treningu. Zespół Decathlon pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom tańca. W naszej ofercie dostępne są akcesoria taneczne, dzięki którym będziesz czerpać jeszcze większą radość z tego, co potrafisz robić najlepiej – tańczyć! Proponujemy Ci modne torby treningowe zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów modowych, w końcu taniec to też moda. Wybierz nakolanniki i getry do tańca, a ryzyko kontuzji ograniczysz do minimum. Nie zapominaj o swoim wyglądzie, który w tym przypadku może być równoznaczny z wygodą. Wykonaj perfekcyjnego koka z wykorzystaniem zestawu gumek, wsuwek, spinek i siateczki.

Akcesoria do tańca, które musi mieć każdy zawodowy tancerz

Buty taneczne to najlepszy przyjaciel tancerza, ale taniec nowoczesny nie zawsze wymaga treningu w butach. Alternatywą dla nich są napalcówki, które chronią przed otarciami, zwiększają przyczepność i ułatwiają krok posuwisty. Świetnie sprawdzą się w tańcu jazzowym, nowoczesnym i innych stylach tanecznych, w których buty są ważne, ale nie zawsze obowiązkowe. W ofercie znajdziesz również rajstopy z profilowanymi palcami, z klinem podszytym bawełną dla większego komfortu i wytrzymałości.

Czy wszystkie te akcesoria taneczne znajdziemy w Twojej torbie…? A może potrzebujesz też nowej torby? Sklep Decathlon czeka na Ciebie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę