Akcesoria do tańca

(21)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Taniec
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Getry do tańca dla dzieci Starever
Najniższa cena
Zestaw do koka do tańca Starever
Najniższa cena
Torba do tańca Starever 15 L
Koniec serii
STAREVER Torba do tańca Starever 15 L

59,99 zł 69,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Torba to tańca damska Starever
STAREVER Torba to tańca damska Starever

94,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Rajstopy bez stóp do tańca dla dzieci Starever
Koniec serii
STAREVER Rajstopy bez stóp do tańca dla dzieci Starever

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

(2)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Taniec nowoczesny – praktyczne akcesoria

Trenujesz taniec nowoczesny? Kochasz ruch w rytm muzyki, który wyzwala w Tobie radość, szczęście i dużą dawkę endorfin? Wydaje Ci się, że jesteś dobrze przygotowany do kolejnego treningu? Musimy Cię zaskoczyć! Czy posiadasz praktyczną torbę treningową, w której obok spodni do tańca, butów tanecznych i koszulki są długie getry chroniące Twoje stopy przed kontuzjami i nakolanniki, dzięki którym możesz wykonywać pozycje na podłodze? Jeżeli nie, to czas to zmienić!

Tanecznym krokiem po kolejne akcesoria taneczne

Każdy tancerz dąży do perfekcji, chce być najlepszy w swoim stylu. Osiągnąć to może tylko ciężką pracą, ale też musi w nim pasja. Nie mniej ważne jest to, jak troszczy się o swój komfort i wygodę podczas treningu. Zespół Decathlon pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom tańca. W naszej ofercie dostępne są akcesoria taneczne, dzięki którym będziesz czerpać jeszcze większą radość z tego, co potrafisz robić najlepiej – tańczyć! Proponujemy Ci modne torby treningowe zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów modowych, w końcu taniec to też moda. Wybierz nakolanniki i getry do tańca, a ryzyko kontuzji ograniczysz do minimum. Nie zapominaj o swoim wyglądzie, który w tym przypadku może być równoznaczny z wygodą. Wykonaj perfekcyjnego koka z wykorzystaniem zestawu gumek, wsuwek, spinek i siateczki.

Akcesoria do tańca, które musi mieć każdy zawodowy tancerz

Buty taneczne to najlepszy przyjaciel tancerza, ale taniec nowoczesny nie zawsze wymaga treningu w butach. Alternatywą dla nich są napalcówki, które chronią przed otarciami, zwiększają przyczepność i ułatwiają krok posuwisty. Świetnie sprawdzą się w tańcu jazzowym, nowoczesnym i innych stylach tanecznych, w których buty są ważne, ale nie zawsze obowiązkowe. W ofercie znajdziesz również rajstopy z profilowanymi palcami, z klinem podszytym bawełną dla większego komfortu i wytrzymałości.

Czy wszystkie te akcesoria taneczne znajdziemy w Twojej torbie…? A może potrzebujesz też nowej torby? Sklep Decathlon czeka na Ciebie!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę