Magnezja do pole dance

18 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Magnezja w płynie V2
SIMOND Magnezja w płynie V2

34,99 zł 279,92 zł/l

(1)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Magnezja Metolius Chalk Block 57 g
Najniższa cena
Magnezja w kulce silnie pyląca
SIMOND Magnezja w kulce silnie pyląca

14,99 zł 428,29 zł/kg

(8)
Sprawdź dostępność w sklepie
Magnezja 200 g
SIMOND Magnezja 200 g

27,99 zł 139,95 zł/kg

(22)
Sprawdź dostępność w sklepie
Magnezja w kostce 50 g
Najlepiej oceniany
SIMOND Magnezja w kostce 50 g

12,99 zł 259,80 zł/kg

(46)
Sprawdź dostępność w sklepie
Magnezja w wiaderku 600 g
SIMOND Magnezja w wiaderku 600 g

89,99 zł 149,98 zł/kg

(4)
Sprawdź dostępność w sklepie
Magnezja w płynie Strong Grip
Najlepiej oceniany
SIMOND Magnezja w płynie Strong Grip

34,99 zł 233,27 zł/l

(6)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Magnezja w płynie White Gold
BLACK DIAMOND Magnezja w płynie White Gold

74,99 zł 499,93 zł/l

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
 

Magnezja pole dance

Magnezja do pole dance do substancja, która pozwala zwiększyć przyczepność dłoni do metalowej rury – elementu, bez którego trening pole dance nie może się odbyć. Akcesorium to jest szczególnie polecane osobom, które borykają się z problemem potliwych i śliskich dłoni. Wykonywanie ćwiczeń na rurze w ich przypadku może być nie tylko utrudnione, ale często też wręcz niemożliwe. Magnezja pole dance pozwala osuszyć dłonie, a tym samym znacznie poprawić komfort i siłę chwytu. W ofercie Decathlon znajdują się magnezje w różnych wariantach – dysponujemy środkami w płynie, w sztyfcie, w kulkach i w kostce. Dzięki różnorodnym wariantom każdy tancerz może dopasować odpowiednio środek do swoich potrzeb. W zależności od wybranego produktu, można je łatwo zaaplikować na powierzchnię skóry, bez obaw o rozsypanie czy zbyt mocne rozpylenie produktu. Wszystkie oferowane środki są bezpieczne dla skóry.Popularnością cieszą się także gripy do pole dance. Od magnezji różnią się one składem – są stworzone na bazie alkoholu, aczkolwiek składają się z krzemionki, a nie tak jak magnezja – z węglanu magnezu.

Czym kierować się przy wyborze magnezji do pole dance?

Wybierając magnezję do pole dance warto zwrócić uwagę na skład środka, ale też formę, w jakiej jest dostępna. Wszystkie wymagają naniesienia na skórę – część z nich można nanosić na suche, a część nawet na mokre dłonie. Ważną rolę odgrywa również materiał, z jakiego została wykonana rura do ćwiczeń. Dostępne modele chromowane czy też malowane proszkowo mogą różnie utrzymywać produkt. Chcąc zyskać pewność, że wybrana magnezja do pole dance będzie właściwa – warto ją odpowiednio wcześniej przetestować. Jedni korzystają jedynie z magnezji w płynie do pole dance, inni nie wyobrażają sobie ćwiczeń bez środka w proszku. Zarówno jedne, jak i drugie można szybko i łatwo nałożyć, aczkolwiek wersja w proszku niesie za sobą ryzyko rozsypania zawartości. Dodatkowo, może pozostawiać nieestetyczne ślady w miejscach, w których była użytkowana. Efektu tego zdecydowanie nie osiąga się przy stosowaniu magnezji w kostce – to właśnie ta wersja cieszy się dużą popularnością na salach treningowych.

Dlaczego warto zainwestować w magnezję do pole dance?

Treningi pole dance są intensywne i wymagają odpowiedniego przygotowania. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej suchości rąk i nóg tancerze mogą właściwie objąć rurkę, ale też utrzymać przyczepność. To właśnie ten czynnik ułatwia wykonywanie ćwiczeń – brak przyczepności do rury sprawia, że ręce, jak i nogi ślizgają się. W efekcie tancerze nie mogą nie tylko wykonać ćwiczeń, ale przede wszystkim nie ćwiczą prawidłowej techniki. To z kolei może nie tylko zniechęcać do dalszych treningów, ale przede wszystkim powodować kontuzje i inne uszkodzenia ciała. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi magnezja do pole dance. Środek można nałożyć nie tylko na dłonie i nogi, ale też na rurę. Warto jednak pamiętać, że nie można nakładać jej w zbyt dużej ilości – w takiej sytuacji może przeszkodzić, a nie pomóc w treningach. Sprawdź ofertę Decathlon i wybierz odpowiedni środek.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę