Materace pole dance 3 oferty

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
 

Materace do pole dance

Taniec na rurze jest wymagający nie tylko pod względem konieczności wypracowania odpowiedniej siły mięśni, ale też wykonywania wielu trudnych pozycji. Część z nich jest nie tylko skomplikowana, ale przede wszystkim wymaga dynamicznego przechodzenia z jednej do drugiej. Aby w takich warunkach zapewnić tancerzom maksymalne bezpieczeństwo warto zainwestować w materac do pole dance. Dobrze dopasowany pozwala zniwelować przykre konsekwencje upadków, a jednocześnie sprawia, że początkujący czują się dużo pewniej podczas zdobywania nowych poziomów umiejętności. W ofercie Decathlon znajduje się szeroki wybór produktów, różnych pod względem kolorystycznym. Proponujemy materac okrągły, który wyróżnia się wysoką jakością i wytrzymałością. Istnieje możliwość dobrania modelu pod względem średnicy, jak i grubości. Właściwie dopasowany z pewnością będzie służyć tancerzom przez długie lata. Co ważne – sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale też w szkołach tańca.

Czym powinien się wyróżniać materac do pole dance?

Materac do pole dance najczęściej składa się z kilku elementów. Dzięki nacięciom i otworowi na rurkę można go dokładnie nasunąć i zapewnić właściwą ochronę tancerzom. Ważny jest również materiał z jakiego zostanie wykonany. Proponowane modele materacy okrągłych są elastyczne i wypełnione wytrzymałą pianką poliuretanową, dzięki czemu zapewniają doskonałą amortyzację, a co więcej, nawet pod wpływem intensywnego użytkowania nie odkształcają się. Zastosowane surowce są nie tylko bezpieczne, ale też umożliwiają łatwe utrzymanie ich w czystości. Dzięki bogatej kolorystyce pozwalają także zachować estetykę wnętrza.Z tego typu akcesoriów do pole dance powinni korzystać nie tylko początkujący tancerze, ale też doświadczeni. Wypadki i kontuzje mogą przydarzyć się każdemu, stąd też warto zadbać o zapewnienie najlepszych warunków. Świadomość wykonywania ćwiczeń w bezpiecznym miejscu dodaje pewności, a tym samym ułatwia naukę nawet najtrudniejszych figur i akrobacji.

Czym się kierować przy wyborze materacu do pole dance?

Bardzo ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest powierzchnia ochronna – im większa, tym lepsza. Oczywiście wybrany model musi być dopasowany do wielkości pomieszczenia i wolnej przestrzeni między rurami, aczkolwiek jeśli tylko mamy taką możliwość, warto zdecydować się na możliwie największy rozmiar. Drugą kwestią jest grubość, ale w tym zakresie, każdy tancerz musi indywidualnie podjąć decyzję. Największą popularnością cieszą się modele 10 cm, aczkolwiek dostępne są również wersje cieńsze – 5 cm.Tak duże materace do tańca na rurze najczęściej są dzielone na dwa kawałki, choć większe wersje składają się nawet z czterech. Po odpowiednim ich ułożeniu są one łączone za pomocą rzepów, dzięki czemu stabilnie trzymają się na podłożu i nie rozjeżdżają. Osoby, które korzystają z nich w domowych warunkach doceniają je za możliwość wykorzystania nie tylko do ćwiczeń, ale też odpoczynku – odpowiednio złożone mogą stać się pufą czy miejscem do odpoczynku.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę