Ochraniacze, nakolanniki do pole dance

2 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Ochraniacze pole dance

Podczas wykonywania treningów pole dance warto wyposażyć się również w pomocne akcesoria. Jednymi z nich są ochraniacze do pole dance. Wśród nich znajdują się zarówno nakolanniki pole dance, ale też rękawiczki. Zdecydowanie ułatwiają one wykonywanie ćwiczeń nie tylko doświadczonym, ale przede wszystkim początkującym tancerzom. Odpowiednio dopasowane chronią ręce i nogi przed otarciami, a jednocześnie nie krępują ruchów. Proponujemy różnorodne modele, które umożliwiają profesjonalne wyposażenie nawet najbardziej początkujących. Są one dopełnieniem strojów, ale też pozwalają zwiększyć przyczepność ciała do rury podczas wykonywania akrobacji. Odpowiednie wypełnienie nie tylko właściwie chroni kolana i sprawia, że użytkownicy nie czują bólu, ale przede wszystkim jest na tyle elastyczne, że nawet podczas intensywnego użytkowania nie ugniata się, a powraca do właściwej formy. Wybierając odpowiednie modele warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których są wykonane – to one pełnią główną funkcję ochronną.

Nakolanniki pole dance – dlaczego warto je wybrać?

Nakolanniki pole dance zapewniają komfort podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych figur. Skutecznie chronią kolana, które podczas intensywnych treningów są narażone na częsty kontakt z podłogą. W efekcie na ciele mogą pojawiać się nie tylko nieestetyczne siniaki, ale przede wszystkim może wystąpić ból, który uniemożliwi kontynuowanie treningów. Odpowiednio dopasowane estetycznie prezentują się na nodze, uzupełniają strój do pole dance, a jednocześnie pełnią funkcje ochronne. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości, elastycznych materiałów nie krępują ruchów i odpowiednio rozciągają się podczas zginania kolan. Nie są zbyt grube, a jednak odpowiednia gęstość wypełnienia pozwala chronić kolana przed urazami mechanicznymi. Początkujący tancerze doceniają je również za to, że pozwalają zwiększyć przyczepność do rury – materiał bowiem doskonale „przykleja się”. Aby jednak zapewniały odpowiednią ochronę muszą być właściwie dopasowane – ważne jest wybranie właściwego rozmiaru. W Decathlon znajdują się wersje od S do XL. Należy pamiętać, że muszą być one dopasowane, ale niezbyt mocno obcisłe.

Ochraniacze do pole dance – rękawiczki

Wśród ochraniaczy do pole dance znajdują się również rękawiczki. Właściwie dopasowane nie tylko chronią dłonie przed otarciami, ale jednocześnie poprawiają chwyt i zwiększają efektywność ćwiczeń. Dzięki temu nawet początkującym łatwiej przychodzi wykonywanie skomplikowanych figur. Część tancerzy stosuje je również jako alternatywę dla magnezji – środek ten bowiem może wysuszać skórę, a to z kolei utrudnia wykonywanie ćwiczeń. Ich stosowanie szczególnie poleca się początkującym – osoby te bowiem mają jeszcze słabe dłonie i mięśnie, a w efekcie utrzymanie się na rurze może stwarzać im problem. Kłopoty na tym etapie mogą zniechęcać do dalszych treningów. Stosując ochraniacze do pole dance można stopniowo przyzwyczajać skórę do kontaktu z metalową rurą, a tym samym osiągać lepsze wyniki.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę