Deski do tenisa stołowego

16 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
DESKA DO TENISA STOŁOWEGO LEBESSON
Najlepiej oceniany
 

Deska do tenisa stołowego – najlepsze parametry 

Bez dobrej, wytrzymałej rakietki o optymalnych parametrach prowadzenia i odbicia nie da się rozwijać umiejętności podczas treningów ani tym bardziej osiągać sukcesów turniejowych. To podstawowy sprzęt do gry, który, poddawany intensywnej eksploatacji, wymaga nie tylko umiejętnej pielęgnacji i regularnej konserwacji, lecz także wymiany zużywających się w grze elementów. Aby mieć pewność, że jest on dopasowany do Twojego indywidualnego stylu gry, dobrze leży w dłoni i doskonale się prowadzi w dynamicznych zagraniach, blokach czy mocnych kontrach, warto stworzyć go od podstaw.

W ofercie Decathlon znajdziesz wszystkie niezbędne części do stworzenia rakietki zarówno do gry rekreacyjnej, jak i sportowej, wśród nich wysokiej jakości deski znanych marek. Zadbaj o technikę, trenuj wyczucie piłki i jej kontrolowane prowadzenie z pomocą najlepszych akcesoriów. Wybierz dla siebie deskę przeznaczoną do gry ofensywnej, defensywnej lub wszechstronnej gry i wykorzystaj dzięki niej swój maksymalny potencjał w walce z przeciwnikiem przy stole. 

Ważnymi parametrami określającymi jakość deski do tenisa są szybkość, z jaką możesz nią operować, rotacja, którą przenosi oraz kontrola. Warto również zwracać uwagę na bardziej szczegółowe parametry jak np. wibracja, w jaką wpada deska w czasie uderzeń i odbić czy wskaźnik wysokości odbicia piłeczki, czyli tzw. reakcji. Zapewnij sobie swobodę ruchów, wygodę użytkowania oraz optymalne czucie piłki z pomocą naprawdę dobrego sprzętu. W Decathlon znajdziesz modele twarde i szybkie, jak i miękkie oraz bardziej elastyczne. W zależności od posiadanych umiejętności oraz preferowanej techniki możesz zdecydować się na deskę:

 • szybką,
 • średnioszybką,
 • wolniejszej reakcji.

Asortyment sklepu internetowego Decathlon obejmuje modele odpowiednie do gry kontrolowanej o najprostszym schemacie, pasywnej tudzież aktywnej. Jeżeli preferujesz ofensywę, sięgnij po propozycje, których głównym parametrem jest szybkość wyrażona wysokim wskaźnikiem reakcji. 

Rozważ modele, które zapewnią Ci odpowiednią kontrolę nad piłką i jej trajektorią. Miękkie, lekkie deski ułatwiają jej prowadzenie, a jednocześnie generują niższą prędkość. To sprawia, że polecane są np. do gry rekreacyjnej i nauki dla młodszych adeptów gry w tenisa. Ciekawą opcją spośród wyselekcjonowanych przez nas propozycji są modele średniotwarde, które stanowią kompromis pomiędzy dobrym czuciem piłki a precyzją jej prowadzenia. Pozwalają na większe przyspieszenie piłeczki w odbiciu oraz na dynamiczne serwy, dlatego są one dobrym wyborem dla osób o wyższym poziomie zaawansowania. Dla graczy o dużych umiejętnościach technicznych, preferujących grę blisko stołu, przygotowaliśmy propozycje twardszych desek o wysokim wskaźniku czucia piłki, które zapewniają precyzję uderzeń oraz znaczną prędkość.

Zmaksymalizuj osiągi z pomocą najlepszego sprzętu w Decathlon

Akcesoria i sprzęt do gry w tenisa stołowego powinny odpowiadać oczekiwaniom zawodnika (zarówno amatora, jak i profesjonalisty), ponieważ wtedy nie wymagają skupienia dodatkowej uwagi na sposobie ich użytkowania. Dlatego ważnym kryterium wyboru jest rodzaj uchwytu w desce oraz jej waga. Sprawdź wybrane propozycje znanych marek, od lekkich po nieco cięższe i powiększ zakres swoich możliwości. W Decathlon czekają na Ciebie deski do gry o wadze:

 • ok. 70 g – ultralekkie o najwyższych parametrach rotacji i przyspieszenia, optymalne dla gry blisko stołu;
 • ok. 80 g – dobre do bloków i ataków, wszechstronne, zrównoważone pod względem siły i czucia;
 • powyżej 90 g – nadają szybkości piłce, zachowując maksymalną stabilność.

Zwróć uwagę na rodzaj rdzenia deski oraz jakość materiału, wykorzystanego do produkcji warstw zewnętrznych. Znajdziesz u nas deski miękkie 3-warstwowe i 5-warstwowe, idealne do obrony. Do ofensywy proponujemy modele twardsze z 5 warstwami (rotacja) lub 7 warstwami (bloki i kontry). Zmaksymalizuj komfort użytkowania rakietki, wybierając jedną z desek o odpowiednim rodzaju uchwytu i rozmiarze. Dostępne są modele wyposażone w:

 • uchwyt prosty,
 • uchwyt wklęsły (concave),
 • uchwyt anatomiczny.

Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dobrać "serce" rakietki już nawet do rozmiaru dłoni od XXS, czyli dla najmłodszych graczy. Z naszą pomocą bez trudu dopasujesz wariant do wielkości dłoni, ostatecznie zapewniając sobie największą swobodę operowania nadgarstkiem, a jednocześnie kontrolę nad wyprowadzeniem ruchu uderzenia. 

Deski do gry ofensywnej, defensywnej i wszechstronnej – stwórz swoją rakietkę premium w Decathlon

Skupienie się na indywidualnych potrzebach oraz zwiększona tendencja do szukania sprzętu w pełni zgodnego z oczekiwaniami zawodników sprawiły, że dobre marki zaczęły wprowadzać na rynek produkty o dużej wszechstronności, a jednocześnie uzupełniły swój asortyment o wysoce wyspecjalizowane modele przeznaczone do gry profesjonalnej. Spośród wszystkich propozycji, specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najciekawsze produkty Tibhar, Pongori i Stiga:

 • deski typu DEF,
 • deski typu ALL,
 • deski typu OFF.

Stwórz solidną bazę o ukierunkowanych parametrach pod dalsze komponowanie sprzętu sportowego premium. Ofensywna deska dobrej marki umożliwi Ci założenie okładziny z długim czopem, która, przy zaawansowanej technice gry, pozwoli Ci lepiej kontrolować bloki oraz przebicia, a także nadawać piłce określoną prędkość i trajektorię. Jeżeli Twoja gra wykorzystuje zagrania defensywne, rozważ wybór deski typu DEF z powiększonym blatem. Nieco wolniejsza, obłożona np. twardszą okładziną, zagwarantuje dobrą kontrolę w zagraniach. W przypadku desek typu ALL kontrola idzie w parze ze zwiększoną precyzją zagrań ofensywnych.

Sięgnij po wszechstronne modele allround jednej z wybranych marek w Decathlon i nie pozostawiaj wydarzeń na stole przypadkowi. Zyskaj większą kontrolę nad piłką, swoją techniką, a tym samym, nad przeciwnikiem. Zamów interesujące Cię produkty online z odbiorem osobistym w najbliższym sklepie Decathlon i ciesz się indywidualnie dobranym sprzętem klasy premium już w ciągu 1-2 godzin od momentu potwierdzenia zakupu. Sprawdź całą ofertę akcesoriów do tenisa stołowego i zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę