Stoły do teqball

10 ofert
Stylowe zakupy

Stylowe zakupy
do -50%

SPRAWDŹ
 

Czym jest teqball?

Teqball to nowa dyscyplina, która jest przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów. Sport ten został rozpromowany przez świat piłki nożnej, a dokładniej piłkarzy, takich jak Ronaldinho, Luis Figo czy Carles Puyol. Nic dziwnego, bowiem rozgrywka bazuje na elementach piłkarskich. Gracze mają za zadanie przebijać piłkę za połowę placu gry. W Polsce ta dyscyplina sportowa została nagłośniona po tym, kiedy funkcję prezesa Polskiego Związku Teqball przejął były sędzia piłkarski, Michał Listkiewicz. Gwiazda boisk i ambasador w jednej osobie miał swój czynny udział w poprowadzeniu reprezentacji naszego kraju do wicemistrzostwa świata w 2019 roku.Gra bazująca na piłce nożnej ma również swoje zasady. Aby odnosić sukcesy w tym sporcie, który jest połączeniem formy piłki nożnej oraz tenisa, konieczne jest posiadanie sprzętu na światowym poziomie. W sklepie internetowym Decathlon.pl mamy do zaoferowania produkty o najwyższym standardzie jakości i trwałości. Zwłaszcza stół jest jednym z tych elementów, które sprawiają, że sport ten może być rozgrywany na różnych turniejach, tych amatorskich, jak i na oficjalnych wydarzeniach. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się efektywnym treningiem oraz rozgrywką.

Stół do teqball - jak wybrać?

Aby rozwijać swoje umiejętności gry w teqball i występować na światowych arenach, konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiedni stół. Jego długość powinna mieć 3 metry, szerokość 1,7 metra, a wysokość 90 centymetrów. Blat jest w charakterystyczny sposób zakrzywiony, a krzywizna powierzchni jest określona przez odległość najwyższych i najniższych punktów blatu oraz poziomą odległość od najniższego, czyli najdalszego punktu stołu do wysokości siatki. Najwyższy punkt powierzchni gry wynosi 76 centymetrów, a najniższy to 56,5 cm. Blat może być stworzony z kilku materiałów. Jest to drewno, metal, polimer bądź inne kompozyty zaakceptowane przez FITEQ. Z kolei siatka musi być wykonana z pleksi, przezroczystego poliwęglanu, stalowej ramy bądź innego polimeru.W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi TEQ Smart, czyli innowacyjne urządzenie sportowe o pięknym designie. Przy takim blacie można również uprawiać cztery inne sporty, takie jak Teqis, Teqpong, Qatch czy Teqvoly. Zaletą TEQ Smart jest łatwość przenoszenia, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jest to możliwe dzięki dodatkowi blokowanych kółek i składanej konstrukcji. Dzięki takiemu gadżetowi piłka zawsze ląduje w odpowiednim miejscu i nadaje ona grze ciągły i przyjemny charakter. Taki gadżet nadaje się również dla osób niepełnosprawnych.

Teqball to świetna zabawa!

Mimo tego, że ta dyscyplina sportowa została wpisana na stałe do polskiego sportu, zawodnicy mogą cieszyć się również z dobrej zabawy. Montaż wszystkich elementów nie zajmuje wiele czasu, a powstały stół cechuje się wysoką jakością i stale oferuje nowe możliwości. Jest to także stały element treningu piłkarskiego, na którym młodzi adepci oraz zaawansowani zawodnicy mogą trenować techniczne aspekty piłki nożnej, jak i reakcję na bodźce. Cechą charakterystyczną teqballu jest ciekawa rywalizacja. To wymagający sport, który wymaga odpowiedniej techniki i zaangażowania. Wejdź na stronę Decathlon.pl i przekonaj się sam!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę