Najniższa cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najniższa cena

Stół do Teqball TEQ™ LITE - Wielofunkcyjny sprzęt sportowy - Outdoor/Indoor

7520 zł

Kolor:

Jasnoszary / Czarny / Czarny

Sprzedawane i wysyłane przez: Teqball Kft.PL

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Teqball Kft.PL
przez 30 dni

Stół TEQ LITE to najnowsza innowacja w rodzinie stołów teqboard i prawdziwa rewolucja. Wszystko dzięki niskiej cenie, która sprawia, że stają się dostępne dla zwykłych ludzi.

Opis

Dzięki lżejszej konstrukcji, trzeci stół TEQ stanowi prawdziwą rewolucję. Powierzchnia wykonana z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym jest odporna na wodę oraz działanie promieni UV, dzięki czemu sprawdzi się doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszechstronność stołu gwarantuje możliwość złożenia blatu oraz cztery duże kółka o średnicy 250 mm. Stół został wyposazony w system szybkiego otwierania i zamykania, a na spodzie blatu znajduje się mechanizm zabezpieczający. Dzieki możliwości złożenia obu części blatu, złożony stół zajmuje bardzo mało miejsca. Wymiary: Po rozłożeniu – 3090 x 1700 x 900 mm Złożony stół - 760 x 1700 x 1800 mm
Stół TEQ LITE to wielofunkcyjne urządzenie sportowe. Krzywizna stołu sprawia, że piłeczka za każdym razem ląduje w pobliżu zawodników. Dzięki temu gra może trwać nieustannie, a zabawa będzie przyjemna dla każdego – niezależnie od wieku, płci czy poziomu umiejętności. Ze stołu mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. Stół pozwala jego użytkownikom uprawiać pięć różnych dyscyplin sportowych:
1. Teqball – wariant piłki nożnej
2. Teqvoly – wariant siatkówki
3. Qatch – wariant piłki ręcznej
4. Teqis – wariant tenisa
5. Teqpong – wariant tenisa stołowego
Cztery duże kółka sprawiają, że stół TEQ LITE jest łatwy do przesunięcia i przeniesienia w dowolne miejsce, dzięki czemu jest idealnym wyborem do wielu zastosowań.
Dzięki składanemu blatowi, stół nie wymaga dużej ilości miejsca do przechowywania i pozwala na samotny trening. Blat został ponadto wyposażony w szybki i łatwy w użyciu system zabezpieczający.

Opis produktu

  • Szerokość (w cm) 170 cm
  • Wysokość (w cm) 90 cm
  • Długość (w cm) 300 cm

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Szerokość (w cm)

170 cm

Wysokość (w cm)

90 cm

Długość (w cm)

300 cm