Kosmetyki dla sportowców

(17)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Krem z glukozamina
Najniższa cena
HERBAMEDICUS Krem z glukozamina

14,99 zł

U Ciebie za 3 dni
Wazelina PRZECIW OTARCIOM
Najniższa cena
APTONIA Wazelina PRZECIW OTARCIOM

19,99 zł 199,90 zł/l

(8)
Sprawdź dostępność w sklepie
Krem z wyciagiem z rokitnika
Najniższa cena
HERBAMEDICUS Krem z wyciagiem z rokitnika

14,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Żel relaksujący do masażu efekt chłodu 100 mL
Koniec serii
APTONIA Żel relaksujący do masażu efekt chłodu 100 mL

17,99 zł 24,99 zł - 7 zł 179,90 zł/l

(3)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Kosmetyki dla sportowców – kojący kompres dla skóry

Wysiłek fizyczny to obciążenie nie tylko dla organizmu, lecz także dla skóry. Długi i intensywny trening może negatywnie wpłynąć na jej wygląd, pozostawiając po sobie niechciane pamiątki – otarcia, skaleczenia, odparzenia i poparzenia słoneczne. Skóra ma niekiedy bezpośredni kontakt z ubraniem, a w innych miejscach z czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyki dla sportowców to przede wszystkim produkty, które mają zapewnić ochronę przed oddziaływaniem na ich skórę warunków atmosferycznych, ale również skutkami procesów zachodzących wewnątrz organizmu.

Bez otarć i skaleczeń stóp

Dla każdego sportowca najważniejszym elementem stroju sportowego są buty. Muszą one być wygodne, idealnie dopasowane, dobrze amortyzujące wstrząsy i zapewniające stabilność stopie. Zdarza się, że na skutek długiego i intensywnego treningu na stopach pojawiają się otarcia, nawet jeżeli wybrałeś najlepsze według Ciebie buty. Kosmetyki dla sportowców to m.in. kremy i maści zapobiegające otarciom. Chronią stopy przed podrażnieniami i oparzeniami. Muszą być odporne na wodę i pot, tak jak kosmetyki, które proponuje Decathlon.

Kosmetyki dla sportowców do regeneracji i relaksu

O ciało i organizm sportowcy dbają nie tylko w trakcie treningu, lecz także po jego zakończeniu. To czas odpoczynku dla Twoich mięśni i odprężenia dla Twojego umysłu. W naszej ofercie dostępne są regeneracyjne i relaksujące kosmetyki dla sportowców, dzięki którym wykonasz efektywny masaż ciała, pozwalając mięśniom się rozluźnić i szybciej zregenerować. Żele doskonale sprawdzą się do odświeżenia stóp po wysiłku fizycznym i jednocześnie przyniosą im ulgę w przypadkach szczególnego zmęczenia.

Rozgrzej ciało przed treningiem

Kosmetyki dla sportowców stosuje się w trakcie treningu i po nim, ale zespół Decathlon pamięta o Tobie również przed wysiłkiem fizycznym. Proponujemy Ci żele rozgrzewające, które wykorzystasz podczas rozgrzewki, aby była ona jeszcze bardziej skuteczna. Przyjemne uczucie ciepła na pewno uprzyjemni Ci trening w chłodniejsze dni.

Decathlon troszczy się kompleksowo o Ciebie, jak i Twoją skórę! Sprawdź także kosmetyki do opalania

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę