Woda, drinki dietetyczne

24 oferty
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
KAPSUŁKI SOLI x100
Najlepiej oceniany
DECATHLON KAPSUŁKI SOLI x100

39,99 zł 487,69 zł/kg

(2)
Wodorowęglany 10x7g
ISOSTAR Wodorowęglany 10x7g

39,99 zł 571,29 zł/kg

WODA niegazowana 500 ml
Najniższa cena
Napój instant bez cukru ISOLERO Drink Activlab
Najniższa cena
ACTIVLAB Napój instant bez cukru ISOLERO Drink Activlab

2,99 zł 14,90 zł - 12,00 zł 29,90 zł/kg

Najniższa cena 14,90 zł

Elektrolity bez cukru Isoactive Zero Activlab
Niskokaloryczny napój ICE TEA 9g Lemon
Najniższa cena
Niskokaloryczny napój BOLERO 9g Multivitamin
 

Woda i drinki dietetyczne – uzupełniaj płyny przed treningiem oraz w trakcie i po treningu

Woda jest niezbędnym składnikiem pokarmowym wszystkich organizmów żywych. Człowiek również nie byłby w stanie bez niej przetrwać. Jest nam potrzebna, aby wszystkie narządy w naszym ciele pracowały prawidłowo, co skutkuje lepszym zdrowiem, samopoczuciem i większą energią. Woda musi znaleźć się w Twojej codziennej diecie. Jeżeli nie jesteś osobą aktywną i nie trenujesz żadnej dyscypliny sportowej, powinieneś pić 1,5-2 l wody dziennie. Im bardziej narażasz organizm na wysiłek fizyczny, tym więcej wody on potrzebuje. Dzienna ilość płynów przyjmowanych przez osoby aktywne może wzrosnąć nawet do 6 l.

Woda też musi być dobra

Zastanawiasz się, czym różnią się wody dostępne na sklepowych półkach? Wydaje się, że woda to po prostu… woda, ale tak naprawdę w jej składzie znajdziemy mniej lub więcej składników mineralnych. Są to: dwutlenek węgla, sód, jod, magnez, wapń, żelazo, wodorowęglany i siarczany. Im więcej wymienionych minerałów występuje w składzie wody, tym jest ona lepsza dla naszego organizmu.

Wśród dostępnych wód wyróżnić możemy naturalne wody źródlane o najmniejszej zawartości minerałów, głównie są to siarczany i wodorowęglany, wody stołowe doskonale gaszące pragnienie, naturalne wody mineralne bogate w minerały (w 1 litrze zawierają 1000 mg składników mineralnych) oraz naturalne wody lecznicze uzupełnione o środek leczniczy na konkretne schorzenia.

Decathlon nie tylko zachęca i motywuje do picia większej ilości wody, lecz także jest zwolennikiem picia wód dobrych, bogatych w składniki mineralne. Znajdziesz u nas wody pochodzące z naturalnych źródeł, które doskonale nawadniają i uzupełniają niedobór minerałów.

Dla osób lubiących wody smakowe polecamy napój Hydra na bazie wody mineralnej z dodatkiem naturalnych aromatów.

Drinki dietetyczne dla osób odchudzających się

Chcesz schudnąć i pozbyć się nadmiernych kilogramów? Ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz, pijesz dużo wody i dbasz o swoje zdrowie. Aby jeszcze lepiej nawodnić organizm i wspomóc go w spalaniu tkanki tłuszczowej, stosuj drinki dietetyczne z l-karnityną. Mają bardzo dobry, owocowy smak i są bogate w substancję uważaną za jednego z najskuteczniejszych pogromców tłuszczu. Sprawdź także woda i napoje dietetyczne

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę