Zegarki triathlonowe

(9)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Zegarek z GPS Kiprun 500 by Coros
Zegarek z GPS Suunto 5 All Black
Koniec serii
SUUNTO Zegarek z GPS Suunto 5 All Black
979 zł
1079 zł −9%
(1)
U Ciebie za 2 dni
Zegarek do biegania z gps Polar M430
Koniec serii
POLAR Zegarek do biegania z gps Polar M430
499,99 zł
599 zł −16%
(24)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Zegarek triathlon do kontroli aktywności na trasie

Wyglądem przypomina typowy zegarek biegaczy, który dokonuje pomiaru kluczowych dla nich parametrów. Jego funkcje zostały jednak rozszerzone, ponieważ zegarek triathlon musi integrować trzy dyscypliny w jedną aktywność. Konieczne jest więc wyposażenie urządzenia w aplikacje potrzebne nie tylko podczas biegania, lecz także pływania i jazdy na rowerze. Zegarek triathlon może Ci bardzo pomóc na trasie oraz przyczynić się do poprawy Twojego wyniku. Masz większą kontrolę nad swoim organizmem, jak również pokonaną trasą, a ponadto wiesz, jaki dystans już a Tobą, a ile jeszcze musisz przebiec, przepłynąć czy przejechać. To pozwala dobrze rozłożyć siły, aby nie zabrakło ich tuż przed metą.

Zegarek triathlon – najważniejsze cechy

Czym powinien się charakteryzować dobry zegarek triathlon, który nie zawiedzie Cię na trasie? Na pewno musi mieć baterię o długim czasie pracy. Nie chcesz chyba, aby w połowie trasy odmówił Ci posłuszeństwa. Zegarek triathlon jest także odporny na wilgoć i wodę. Wykorzystane materiały oraz bardzo dobra szczelność pozwalają na korzystanie z niego w wodzie. Dzięki rozbudowanym aplikacjom zapewnia wsparcie dla wszystkich trzech aktywności. Posiada pulsometr, GPS, barometr, a także liczne funkcje online. Liczy kalorie, pokonany dystans, tempo biegu, pływania oraz jazdy na rowerze, jak również monitoruje Twoje tętno. Zegarek triathlon można połączyć z urządzeniem mobilnym i tym samym zyskać dostęp do licznych raportów czy statystyk dotyczących Twojej aktywności. To pozwoli Ci porównać wyniki, co przyda się do opracowania jeszcze lepszego planu treningowego.

Zegarek dla aktywnych

Zegarek triathlon powstał z myślą o triathlonistach, ale posiada też liczne funkcje przydatne dla miłośników innych dyscyplin sportowych. Polecamy go biegaczom, wioślarzom, narciarzom, a nawet golfistom.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę