Kemping

(1562)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Decathlon Rent

WYPOŻYCZ NAMIOT

SPRAWDŹ OFERTĘ
Śpiwór kempingowy Arpenaz 10°
Ecodesign
Krzesło kempingowe składane Quechua Basic
Ecodesign
 

Zawsze jest dobra pora na biwak z Decathlon

Lubisz odpoczynek na łonie natury połączony z beztroskim lenistwem? Jezioro, rzeka, dzikie tereny i Ty z bliskimi pod namiotem? A może preferujesz wycieczki w samotności z plecakiem na plecach i namiotem? Przygotujemy Cię do kolejnego biwakowania – namioty turystyczne, materace, karimaty, śpiwory trekkingowe, a nawet liofilizowana żywność. Nasza oferta to kompleksowe wyposażenie każdego poszukiwacza przygód, miłośnika outdooru, ale również entuzjasty nowych rozwiązań, dzięki którym każdym kolejny biwak nie będzie już taki jak dotychczas.

Biwakowanie to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Wystarczy weekend lub kilka dni, aby poczuć energię i wrócić z wypoczynku z nowymi siłami przerobowymi. Na kolejny biwak jedziemy z Tobą!

Wyposażenie podstawowe – namioty turystyczne, materac samopompujący i śpiwór

Tego nie może zabraknąć w Twoim plecaku. Namiot to przez kilka dni Twoje miejsce snu, musi być wobec tego szczelny, łatwo się rozkładać i składać, być wykonany z trwałych i odpornych na wiatr i deszcz materiałów. Pomożemy! W naszej ofercie dostępne są namioty turystyczne 2-, 3-, a nawet 8-osobowe, z jedną, dwiema, trzema lub czterema sypialniami. W większych znajdują się przedsionki, które mogą pełnić funkcję kuchni, miejsca do odpoczynku, przygotowywania i jedzenia posiłków.

Jak namiot, to musi być też materac, najlepiej materac samopompujący, dzięki czemu bez wysiłku i w kilka chwil będziesz mógł oddać się błogiemu odpoczynkowi. Potrzebować będziesz jeszcze śpiwór, który w Decathlon występuje w kilku wariantach – są śpiwory lekkie na lato, jak też puchowe na chłodniejsze dni.

Gotujemy na biwaku!

Jedną z atrakcji biwakowych jest jedzenie, ponieważ jest ono inne niż na co dzień. Zabierz ze sobą naczynia turystyczne, aby przygotować biwakowy posiłek. Co będziemy jeść? Mogą to być konserwy, dania jednogarnkowe, a podczas wyprawy trekkingowej najlepiej sprawdzą się liofilizaty. To pełnowartościowe posiłki z dużą porcją energii.

Jesteśmy gotowi! Ruszamy po przygodę! Zapoznaj się z naszym biwakowym wyposażeniem i nie zapomnij się odpowiednio przygotować. Zapewnij sobie przysłowiowy dach nad głową, ciepłe łóżko i kącik pełen smaków.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę