Rękawiczki trekkingowe

67 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Rękawiczki turystyczne dla dzieci dotykowe Quechua SH500 stretch
Ostatnie sztuki
Rękawiczki turystyczne dotykowe dla dzieci Quechua SH100
Ostatnie sztuki
QUECHUA Rękawiczki turystyczne dotykowe dla dzieci Quechua SH100

9,99 zł 19,99 zł - 10 zł

(24)
U Ciebie za 2 dni
Rękawice trekkingowe Forclaz MT500 dotykowe stretch
Ostatnie sztuki
FORCLAZ Rękawice trekkingowe Forclaz MT500 dotykowe stretch

29,99 zł 59,99 zł - 30 zł

(11)
U Ciebie za 8 dni
Rękawice turystyczne dla dzieci Quechua SH100 polar
Ostatnie sztuki
QUECHUA Rękawice turystyczne dla dzieci Quechua SH100 polar

14,99 zł 19,99 zł - 5 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Rękawiczki turystyczne – zadbaj o dłonie podczas wędrówki

Mróz szczypie w nos, ale nie tylko, ponieważ swoje ślady pozostawia również na dłoniach. Niskie temperatury i wiatr mocno przesuszają skórę, szczególnie tę, która jest narażona na bezpośredni kontakt ze środowiskiem zewnętrznym. Dłonie należą do tych newralgicznych miejsc ciała człowieka. Szczególnie w okresie jesiennym brak rękawiczek może bardzo utrudnić wspinaczkę i piesze wędrówki po górach. Im idziemy wyżej, tym temperatura powietrza jest coraz niższa. Może się okazać, że po kilku godzinach wspinaczki nic nie pozostanie po mocno grzejącym słońcu w niższych partiach gór. Rękawiczki turystyczne zajmują niewiele miejsca, mieszczą się nawet w kieszeni, a potrafią uchronić dłonie w ekstremalnych warunkach nawet przed odmrożeniem.

Rękawiczki turystyczne polecamy nie tylko do trekkingu, ale też innych aktywności uprawianych na świeżym powietrzu. Możesz je wykorzystać podczas jesiennego biegania, jazdy na rowerze, nordic walking czy po prostu spacerów, kiedy na zewnątrz temperatura powietrza wyraźnie się obniża.

Rękawiczki turystyczne w kilku wariantach

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji rękawiczek, możesz wybrać model, uwzględniając swoje preferencje i oczekiwania. Rękawiczki turystyczne uniwersalne z 5 palcami to propozycja dla wszystkich miłośników rozwiązań ponadczasowych. Wykonane są z poliestru, który sprzyja skutecznemu odprowadzaniu wilgoci. Można je prać w pralce, dzięki czemu zawsze zachowują należytą czystość.

W ofercie dostępne są również rękawiczki turystyczne wielofunkcyjne, czyli rękawice z jednym palcem i mitenki. Są bardzo ciepłe, świetnie sprawdzą się podczas dużych mrozów. Ponadto są wiatroszczelne i niezwykle wygodne.

Dodatkowe ciepło zapewnią Ci wewnętrzne rękawiczki turystyczne, które zakładamy pod inne rękawiczki. To wzmożona ochrona przed chłodem w szczególnie mroźne dni. Ich dużym atutem jest możliwość korzystania w nich z ekranów dotykowych.

Rękawiczki turystyczne chroniące przed słońcem

O ochronie dłoni warto pamiętać nie tylko zimą, ale również przy mocnym słońcu i ekstremalnie wysokich temperaturach. W Decathlon znajdziesz rękawiczki turystyczne, które sprawdzą się na pustyni i w krajach, gdzie intensywność promieniowania słonecznego jest znacznie większa niż w naszej szerokości geograficznej. Są lekkie i bardzo wygodne, zapobiegają poparzeniom słonecznym i pojawieniu się plam wywołanym nadmierną ekspozycją na słońce. Sprawdź również skarpety turystyczne w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę