Kurtki trekkingowe 3w1

14 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Kurtka trekkingowa męska Forclaz Travel 100 0°C 3w1
Ostatnie sztuki
FORCLAZ Kurtka trekkingowa męska Forclaz Travel 100 0°C 3w1

199,99 zł 329,99 zł - 130 zł

(6)
U Ciebie za 2 dni
Kurtka turystyczna dla dzieci 3 w 1 Quechua SH100 Warm +1°C wodoodporna
Ostatnie sztuki
Kurtka turystyczna dla dzieci Quechua SH500 X-Warm -16°C
Ostatnie sztuki
QUECHUA Kurtka turystyczna dla dzieci Quechua SH500 X-Warm -16°C

229,99 zł 289,99 zł - 60 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
Kurtka trekkingowa męska Forclaz Travel 700 - 15°C 3w1 wodoodporna
Ostatnie sztuki
 

Kurtki trekkingowe 3w1 na każdą pogodę

Ubiór na cebulkę wciąż jest w modzie, szczególnie kiedy planujemy aktywny wypoczynek w górach, wśród dzikiej przyrody, a w planach mamy długie, całodzienne wędrówki. Taki wypoczynek wymaga odpowiedniego przygotowania i oczywiście właściwego ubioru. Przy wyborze kurtek nie powinniśmy uznawać żadnych kompromisów, to najważniejszy elementy Twojego ubioru. Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego – kurtki turystyczne 3w1, które zastępują niejeden element garderoby.

Kurtki 3w1 to kurtki całoroczne, czyli kupujesz raz, nosisz przez cały rok – oszczędnie oraz rozsądnie. Każdy podróżnik wie, jak kosztowna potrafi być wyprawa w góry, na każdą porę roku powinno się przygotować inny zestaw ubrań, które znajdą się w naszym ekwipunku. Są jednak takie rozwiązania, które pozwolą Ci nosić jedną kurtkę niezależnie od pogody.

Praktyczne kurtki trekkingowe 3w1

Uniwersalna odzież outdoorowa – w ten sposób najprościej można opisać kurtkę trekkingową, która łączy w sobie aż 3 części outdoorowego stroju. Są to: lekka kurtka chroniąca przed deszczem, bluza – może być to ciepły polar lub kurtka wypełniona syntetyczną ociepliną i ciepła kurtka z podpinką.

W gruncie rzeczy kurtka trekkingowa 3w1 składa się z 2 warstw – lekkiej zewnętrznej i ciepłej wewnętrznej. Każdy z tych elementów możesz nosić oddzielnie lub razem, masz więc aż 3 opcje ubioru z wykorzystaniem jednej kurtki. Praktycznie, prawda?

Jak wybrać kurtkę turystyczną 3w1?

Trzeba zwrócić uwagę na jej kilka elementów. Chcąc skutecznie ochronić swoje ciało przed wiatrem i deszczem, musi ona posiadać wodoorporną membranę. Newralgicznym punktem kurtki jest często zamek, który nie jest okryty i w żaden sposób zabezpieczony, warto wybrać taki model, w którym przy zamku znajduje się laminat. Polar przypinany jest do zewnętrznego okrycia z wykorzystaniem zamka, co ma wpływ na praktyczne i wygodne użytkowanie kurtki. Kołnierz powinien być wysoki, kieszenie zapinane, a mankiety regulowane. Kurtki trekkingowe 3w1 posiadają niekiedy elementy odblaskowe, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wędrówki po zmroku.

Kurtki trekkingowe 3w1 stanowią najlepsze rozwiązanie dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować ze swoich pasji, kiedy pogoda nie obfituje w ciepłe słońce.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę