Wyposażenie wędkarza i akcesoria wędkarskie 459 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Spodniobuty wędkarskie Caperlan 100
Okulary Caperlan FG 100 C polaryzacyjne
Koniec serii
CAPERLAN Okulary Caperlan FG 100 C polaryzacyjne

69,99 zł 79,99 zł - 10 zł

(18)
U Ciebie za 2 dni
Echosonda wędkarska Deeper Start
Sportowe prezenty
DEEPER Echosonda wędkarska Deeper Start

449,99 zł 549,99 zł - 100 zł

U Ciebie za 2 dni
Łóżko wędkarskie Caperlan Morphoz
Koniec serii
CAPERLAN Łóżko wędkarskie Caperlan Morphoz

1199 zł 1299 zł - 100 zł

U Ciebie za 8 dni
Kurtka wędkarska Caperlan 500 wodoodporna
Koniec serii
CAPERLAN Kurtka wędkarska Caperlan 500 wodoodporna

279,99 zł 349,99 zł - 70 zł

(6)
U Ciebie za 2 dni
Echosonda Deeper CHIRP+2.0 Winter Bundle 2022
Sportowe prezenty
DEEPER Echosonda Deeper CHIRP+2.0 Winter Bundle 2022

1699,99 zł 1799 zł - 99 zł

U Ciebie za 3 dni
Podest wędkarski Caperlan CSB Adjust Box
Koniec serii
CAPERLAN Podest wędkarski Caperlan CSB Adjust Box

899,99 zł 999,99 zł - 100 zł

(2)
U Ciebie za 8 dni
 

Akcesoria wędkarskie – to Ci się przyda!

Wędkarzu, masz już wędkę i kołowrotek, oczywiście doskonale dopasowane do stosowanej przez Ciebie techniki, miejsca połowu oraz gatunku ryb. Masz też odpowiednie umiejętności, które pozwolą Ci zrealizować swój plan podczas kolejnych połowów. Jest inaczej? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z wędkarstwem? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, potrzebne Ci będą odpowiednie akcesoria wędkarskie, bez których nawet z najlepszą wędką nie złowisz dobrych okazów. Co powinno znaleźć się na Twoim wyposażeniu? Czego nie może zabraknąć w Twojej wędkarskiej skrzynce oraz torbie?

Podstawowe akcesoria wędkarskie

Zacznijmy od tego, co koniecznie musisz mieć. Jeżeli wędkujesz metodą spławikową, to z pewnością potrzebować będziesz spławików. Sprostają wyzwaniom na konkretnych wodach, ponieważ wykonane są z różnych materiałów i tym samych charakteryzują się różną wypornością. Nie możesz wędkować bez żyłki lub plecionki, które również znajdziesz w naszej ofercie. Jeżeli zależy Ci na wygodzie i komforcie, zdecyduj się na zakup podpórki wędkarskiej. Oprzesz na niej swoją wędkę i będziesz miał chwilę na odpoczynek. Na ryby raczej nie wybierasz się bez przynęty, oczywiście takiej, która jest skuteczną przy połowach konkretnych gatunków.

Dodatkowe akcesoria wędkarskie

Akcesoria wędkarskie mają nie tylko umożliwić Ci wędkowanie, ale też je ułatwić. W sklepie Decathlon znajdziesz podbieraki o różnych rozmiarach i konstrukcjach. Dzięki podbierakowi jesteś w stanie sprawniej i bez problemu wyciągnąć z wody karpia o imponujących rozmiarach. Początkujący wędkarze bardzo często unikają takich akcesoriów wędkarskich. Przekonują się jednak do nich, kiedy widzą, jak już doświadczeni wędkarze sprawnie radzą sobie z dużymi oraz ciężkimi okazami. Oferujemy akcesoria wędkarskie, które są niezbędne, potrzebne i pomocne. To przynęty, spławiki, podbieraki, żyłki i plecionki. Jest w czym wybierać! Wyposażymy Cię w wysokiej jakości sprzęt, zarówno jeżeli zaczynasz wędkować, jak też, jeżeli już masz doświadczenie w połowach. Sprawdź, czego Ci brakuje i uzupełnij swój ekwipunek.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę