Kołowrotki spinningowe i multiplikatory 43 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Multiplikator kołowrotek castingowy Caperlan WXM 300RC RH
Koniec serii
CAPERLAN Multiplikator kołowrotek castingowy Caperlan WXM 300RC RH

249,99 zł 349,99 zł - 100 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Spinning – dla kogo?

Spinning to metoda połowu wykorzystywana zarówno przez profesjonalnych wędkarzy, jak i pasjonatów tego sportu. Opiera się głównie na naprzemiennym zarzucaniu i ściąganiu sztucznej przynęty, a także na specjalnych ruchach wędką, które pozwalają przywabić ryby. Spinning jest niezwykle popularny, by jednak był skuteczny, niezależnie od poziomu doświadczenia powinieneś posiadać odpowiedni sprzęt. Kołowrotek spinningowy jest obowiązkową częścią Twojej wędki, co z kolei przełoży się na dużą satysfakcję z połowu.

Multiplikator do castingu

Multiplikator to jeden z ciekawszych kołowrotków wędkarskich o ruchomej szpuli. Pod wieloma względami jest to element niezwykle zaawansowany, posiadający wielotarczowe hamulce. Jego budowa jest nieco bardziej skomplikowana niż w przypadku tradycyjnego kołowrotka. Multiplikatory wykorzystuje się do castingu, czyli wędkarstwa rzutowego. Obecnie ta metoda zdobywa coraz większą popularność, mimo że jeszcze kilka lat temu była dość rzadko wybierana. Jeśli zatem chcesz zacząć i szukasz wyposażenia – dobrze trafiłeś.

Kołowrotki spinningowe i multiplikatory

W szerokiej ofercie Decathlonu możesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt wędkarski. Kołowrotek, multiplikator i inne – bez względu na to, czego potrzebujesz, z pewnością będziesz zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Jako pasjonat wędkarstwa powinieneś posiadać sprzęt w najwyższej jakości, dlatego upewniliśmy się, że oferowane produkty są solidne i wytrzymałe, by pomogły posłużyć w trakcie długich czy częstych połowów. Rozpocznij naukę nowej metody wędkarskiej lub doskonal dotychczasowe umiejętności!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę