Parasole wędkarskie, schronienia

15 ofert
Stylowe zakupy

Stylowe zakupy
do -50%

SPRAWDŹ
Klin do zamocowania parasola Enero Camp
Najniższa cena
Parasol wędkarski CAPERLAN rozmiar L
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Parasol wędkarski CAPERLAN rozmiar L

149,99 zł 169,99 zł - 20 zł

(7)
Sprawdź dostępność w sklepie
Parasol wędkarski U 500 XXL 2,3 m
CAPERLAN Parasol wędkarski U 500 XXL 2,3 m

349,99 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Osłona boczna parasola wędkarskiego Caperlan
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Osłona boczna parasola wędkarskiego Caperlan

89,99 zł 99,99 zł - 10 zł

(16)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Parasol wędkarski – zadbaj o swój komfort

Jako wędkarz jesteś człowiekiem cierpliwym i dobrze znoszącym trudy niepogody. Masz świadomość, że nie zawsze nad wodą będzie sprzyjająca Ci temperatura. Może zdarzyć się tak, że zaskoczy Cię niespodziewany deszcz, natychmiast zrobi się znacznie zimniej, czemu dodatkowo będzie towarzyszył nieprzyjemnie chłodny wiatr. Innym razem będziesz zmuszony zmierzyć się z upałem i bardzo mocno świecącym słońcem. Parasol wędkarski, a także inne rodzaje schronienia, to uzupełnienie ekwipunku wędkarza, który akceptuje niedogodności, ale jednocześnie chce zapewnić sobie możliwie jak największy komfort. Przecież przed Tobą długie godziny, a niekiedy dni spędzone na świeżym powietrzu. Nie wszystko możesz przewidzieć.

Parasol wędkarski dla mniej i bardziej wymagających

Parasol kojarzymy z przedmiotem, który posiada wygodną rączkę oraz tkaninę wodoodporną rozciągniętą na metalowym stelażu. Jego podstawową funkcją jest ochrona przed deszczem. Jego specjalną odmianą jest parasol wędkarski. Wyglądem przypomina parasol ogrodowy, charakteryzuje się dużą rozpiętością, w związku z czym może się pod nim schronić więcej niż jedna osoba. Niektóre modele posiadają dodatkowo regulowaną wysokość. Ponadto w ofercie Decathlon dostępny jest parasol wędkarski o specjalnej ażurowej strukturze, która umożliwia skuteczną wentylację i cyrkulację powietrza. Takie parasole stworzono w celu zapewnienia ochrony przed słońcem i promieniowaniem UV.

Parasol wędkarski z dodatkową osłoną

Osłona boczna zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed deszczem i wiatrem. Alternatywą dla takich modeli jest buda wędkarska, rodzaj schronienia o niewielkich rozmiarach, która może być zarówno miejscem odpoczynku dla wędkarza, jak też posłużyć do przechowywania sprzętu wędkarskiego. Podobnie jak parasol wędkarski, jest wodoodporna, ma kompaktowe rozmiary, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Charakteryzuje się łatwym montażem oraz demontażem. Zapewnia ochronę przed wiatrem, deszczem, jak i słońcem.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę