Złóż zamówienie z pracownikiem na decathlon.pl lub w Aplikacji Decathlon i odbierz za darmo w swoim ulubionym sklepie stacjonarnym lub punkcie odbioru.

Skorzystaj z zawsze darmowej dostawy z odbiorem już za 1h.

Zamówienie będzie na Ciebie czekać przez 7 dni od daty dostarczenia.

Przymierz, skorzystaj z porady specjalisty i zdecyduj czy zabierasz zamówienie ze sobą.

Zobacz jakie to proste:

Znajdź produkt
1

Znajdź produkt

Zamów swój sportowy produkt na decathlon.pl lub w Aplikacji Decathlon. Możesz też poprosić o pomoc w złożeniu zamówienia naszych doradców, którzy są dla Ciebie dostępni przez chat, infolinię oraz stacjonarnie w sklepach Decathlon.

Wybierz sposób dostawy
2

Wybierz sposób dostawy

Podczas wyboru metody dostawy wybierz "Odbiór w sklepie". Jeżeli produkt będzie dostępny w wybranej przez Ciebie lokalizacji, będziesz mógł odebrać go już za 1h. W przeciwnym razie przygotujemy Twoje zamówienie z odbiorem za 2 dni w wybranym sklepie.

Odbierz zamówienie
3

Odbierz zamówienie

Zamówienie będzie na Ciebie czekać przez 7 dni od daty dostarczenia. Poinformujemy Cię o tym mailowo i przez sms. Znajdziesz tam kod, który jest niezbędny do odbioru zamówienia. W niektórych lokalizacjach możesz odebrać zamówienie bez wysiadania z samochodu. Listę dostępnych sklepów znajdziesz poniżej w najczęściej zadawanych pytaniach.

Przymierz, poradź się i zdecyduj
4

Przymierz, poradź się i zdecyduj

Pamiętaj, że podczas odbioru zamówienia możesz zdecydować, czy chcesz je wziąć ze sobą, czy zwrócić na miejscu. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci dobrać potrzebne akcesoria do zamówionego produktu bądź odpowiedzą na Twoje pytania.

Sprawdź najczęstsze pytania