Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koniec serii

Strona główna

Koniec serii

Pod koniec sezonu sportowego, Decathlon sprzedaje swoje produkty po znacznie niższych cenach, tak by zrobić miejsce na półkach dla nowego sprzętu.

Obniżka produktów sięga nawet 70% aktualnej ceny, dzięki czemu możemy zaoferować sprzęt sportowy dostępny dla każdego.

Dziękujemy za zaufanie Decathlon Polska i naszym produktom.

Produkty przecenione do -70%

Przeceniony strzęt i odzież dla ponad 70 sportów

seo-img seo-img seo-img
seo-img

Końcówka kolekcji w Decathlon

Decathlon to miejsce, w którym każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie. Sprzęty do uprawiania ponad stu dyscyplin, doradcy będący pasjonatami aktywnego stylu życia oraz gwarancja najniższych cen – i to każdego dnia. Naszą misją jest zapewnienie dostępu do sportu każdemu, dlatego w Decathlonie gwarantujemy najlepszą jakość za najniższą cenę. Nie jest to wynik sezonowych promocji – za każdym razem, gdy uda nam się obniżyć koszt produkcji jakiegoś sprzętu, obniżamy też jego cenę – i to na zawsze!

seo-img

Doskonała jakość i cena idą w parze!

Wyjątkową sytuacją w naszych sklepach są końce serii. To czas, kiedy robimy miejsce na półkach na nowy sprzęt i wyprzedajemy nasze produkty po znacznie niższych cenach. Dzięki temu możesz wybrać sprzęty potrzebne do uprawiania ulubionego sportu lub spróbować swoich sił w zupełnie nowej dyscyplinie.

seo-img

Nic nie tracisz

Przy końcach serii obniżki mogą przekroczyć nawet 60% aktualnej ceny. Co ważne, wyprzedawane produkty zachowują gwarancję i związane z nią korzyści, a także mogą zostać łatwo zwrócone i to aż przez 30 dni, a z Kartą Decathlon zwrot jest bezterminowy.