1/4
starever

Półpointy do tańca klasycznego Starever z dwudzielną podeszwą płócienne

Kod produktu: 8527694

4,9 (8)

99,99 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o średnio zaawansowanych tancerzach poszukujących elastyczności.

Szukasz półpoint do tańca klasycznego, które pięknie eksponują linię stóp? Rozciągliwy materiał doskonale dopasowuje się stopy i do jej łuku. Dodatkowy atut? Przyszyte gumki.

 • Elastyczność

  Dwudzielna podeszwa i rozciągliwy materiał umożliwiają dobre przetaczanie stopy.

 • Łatwe użytkowanie

  Wszyte na krzyż gumki dopasowują się i pięknie eksponują podbicie.

 • Modularność

  Ściągacz umożliwia dopasowanie buta do budowy stopy.

 • Rozciągliwość

  Rozciągliwe płótno zawierające elastan dopasowuje się do kształtu stopy.

 • Miękkość

  Podszewka i gumki zapewniają komfort.

Półpointy do tańca klasycznego Starever z dwudzielną podeszwą płócienne
Półpointy do tańca klasycznego Starever z dwudzielną podeszwą płócienne

Dlaczego warto wybrać półpointy z dwudzielną podeszwą?

Płócienne półpointy z dwudzielną podeszwą są odpowiednie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy, którzy już dobrze opanowali technikę. Dzięki rozdzieleniu podeszwy są bardziej elastyczne na wysokości łuku stopy, umożliwiając jej dobre przetaczanie. Ich rozciągliwość pozwala pięknie wyeksponować linię stopy i podbicia. Przed zakupem baletek radzimy zasięgnąć opinii nauczyciela tańca.

Dlaczego warto wybrać rozciągliwe półpointy?

Jeśli poszukujesz elastycznych baletek, które dopasowują się do kształtu stopy, wybierz model z rozciągliwego płótna. Materiał ten zapewnia dobre przetaczanie stopy i pozwala pięknie wyeksponować podbicie. Wykonane z rozciągliwego płótna półpointy z dwudzielną podeszwą należy prać ręcznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Podeszwy wykonane są ze skóry, która ma za zadanie zapewnić trwałość produktu.

Do czego służą ściągacze?

Uwzględniliśmy Wasze uwagi! W modelu tym wróciliśmy do ściągacza, który pozwala dopasować szerokość baletek do budowy stopy. Po dopasowaniu zawiąż ściągacz na supeł i odetnij nadmiar. Końcówki schowaj wewnątrz baletek. Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy zakładasz baletki! Możesz również przytwierdzić końcówki ściągaczy wewnątrz cholewki (od spodu) za pomocą przylepca.

Czy istnieją różnice między baletkami dla kobiet i mężczyzn, dziewczynek i chłopców?

Zarówno w przypadku dzieci, jak i w przypadku dorosłych należy wybrać półpointy dostosowane do poziomu zaawansowania.
Z reguły na początku nosi się półpointy z pełną podeszwą, a dopiero później półpointy z podeszwą dwudzielną. Półpointy dla dziewczynek/kobiet i chłopców/mężczyzn różnią się kolorem. Różowe i łososiowe polecane są dla tancerek, a białe i czarne dla tancerzy.

Jak wybrać rozmiar baletek?

Podczas przymierzania baletek stopy muszą mieć możliwość rozprostowania się w nich i nie mogą być przykurczone. Aby sprawdzić, czy rozmiar baletek jest odpowiedni, stań na półpalcach, a następnie opuść stopy, stawiając je na płasko. Powtórz tę czynność kilkakrotnie. Musisz wyczuć, czy palce są przykurczone, czy rozstawione. Jeśli masz wąskie stopy, wybierz swój noszony zazwyczaj rozmiar. Jeśli Twoje stopy są standardowe lub szerokie, wybierz baletki w rozmiarze o jeden większym od noszonego zazwyczaj.

Saszetka na baletki

W dziale "Taniec" sklepu Decathlon znajdziesz elegancką, czarno-brokatową saszetkę na akcesoria do tańca klasycznego. To model z dwiema przegrodami, które pozwolą Ci oddzielić baletki od pozostałych akcesoriów, takich jak zestaw do koka, kalafonia czy opatrunki.

Skład

Wierzch buta 71% Bawełna, 23% Poliamid, 6% Elastan Wnętrze buta 50% Skóra świńska, 40% Poliamid, 10% Elastan Podeszwa zewnętrzna 100% Skóra bydlęca

Zatwierdzony przez

Ponieważ współtworzenie produktów jest dla nas niezwykle ważne, półpointy te zostały opracowane i przetestowane we współpracy z nauczycielami i profesjonalnymi tancerzami klasycznymi. W proces projektowania i testowania włączyli się również będący pasjonatami i nauczycielami tańca pracownicy Decathlon.

Porady dotyczące konserwacji

Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Wgrywanie