kalenji

Bidon miękki do biegania 500ml

4,7 (47)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 500 ml

Jak wybrać rozmiar?
Otrzymaj +49 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Softflask o pojemności 500 ml zaprojektowany przez nasz zespół pasjonatów trailu z myślą o ułatwieniu nawadniania organizmu podczas biegania w terenie.

Postaw na komfort podczas biegania w terenie. Softlask o pojemności 500 ml łatwo trzymać w dłoni i umieścić w plecaku lub kamizelce trailowej.

Kod produktu: 8600920

 • Kompaktowość

  Dzięki miękkiemu i ściśliwemu materiałowi softflask zajmuje niewiele miejsca.

 • Poziom hałasu

  Po opróżnieniu softflasku z powietrza odgłos wstrząsanej wody nie zakłóca biegu

 • Lekkość

  Biegaj z lekkością: pusty softflask waży tylko 35 g.

 • Łatwe użytkowanie

  System otwierania poprzez przekręcenie ustnika ułatwia nawadnianie organizmu.

 • Komfortowy ust

  Silikonowy ustnik jest łatwo dostępny i przyjemny w kontakcie z ustami.

 • Ecodesign

  Produkt zaprojektowany w sposób umożliwiający naprawę ponad 80% usterek.

Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml
Bidon miękki do biegania 500ml

Softflask: większy komfort podczas biegania

Nasz zespół projektowy celowo proponuje miłośnikom trailu miękkie pojemniki na wodę.
W porównaniu ze sztywnym bidonem softflask jest lżejszy, mniej hałaśliwy podczas biegu i bardziej poręczny (zapewnia większą swobodę ruchów). Ponadto zajmuje mniej miejsca: po spożyciu części płynu można ścisnąć softflask, aby zmniejszyć jego objętość.

Jak dbać o softflask?

Aby pozbyć się posmaku plastiku, radzimy trzykrotnie wypłukać softflask czystą wodą przed pierwszym użyciem. Następnie należy go wysuszyć w pozycji do góry dnem (bez ustnika). Jeśli plastikowy posmak będzie się utrzymywał, możesz włożyć suchy softflask do zamrażarki.
Ustnik można zdemontować, aby dokładnie go umyć. Zwłaszcza jeśli w bidonie znajdowały się słodkie napoje. Aby uniknąć dźwięku wstrząsanej wody podczas biegu, opróżnij softflask z powietrza, zasysając pęcherzyki powietrza.

Na jak długo wystarcza pojemność softflasku? Co z jego kompatybilnością?

Pojemność 500 ml wystarcza średnio na godzinę biegu. Softflask 500 ml jest kompatybilny ze wszystkimi naszymi plecakami i pasami do biegania w terenie.

Łatwość użytkowania podczas biegu

Softflask posiada uchwyt na kciuk. Dzięki temu możesz trzymać go bez trudu nawet wtedy, gdy zmęczenie daje o sobie znać. Ustnik wyposażony jest w system on/off. Pozycja "off" pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek podczas transportu. W pozycji "on" płyn nie wycieka podczas biegu: aby się napić, musisz ścisnąć ustnik ustami i zassać. Ponadto softflask został tak zaprojektowany, że możesz pić, nie wyjmując go z przedniej kieszeni plecaka.

Jak testowany jest softflask 500 ml?

Aby sprawdzić jakość softflasku o pojemności 500 ml, poprosiliśmy 12 biegaczy i biegaczek o przetestowanie go na bieżni mechanicznej.
Trening na bieżni jest spokojniejszy niż bieg trailowy, pozwala więc skoncentrować się na strumieniu wody przepływającej przez ustnik, na braku niepożądanego posmaku, na komforcie ustnika, ruchach softflasku i łatwości użytkowania. Uwagi testerek i testerów pozwoliły nam stworzyć produkt odpowiedni do biegania w terenie.

Skład

Film 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) System on-off 66% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE), 34% Polipropylen (PP) Klamry 100% Silikon

Porady dotyczące przechowywania

Wypłukać softflask trzykrotnie przed pierwszym użyciem. Nie zostawiać w softflasku wody dłużej niż 24 godziny. Po użyciu obficie przepłukać czystą wodą i wysuszyć przed schowaniem.

Ograniczenia

-20°C< t°C woda<+40°C. Nie używać mleka, alkoholu, kuchenki mikrofalowej.

Testy

Produkty DECATHLON testowane są przez panel użytkowników i użytkowniczek w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane. Testy prowadzi i kontroluje zespół inżynierów dedykowanych do tego zadania. Wszystkie te testy pozwalają szefom produktów, inżynierom i zespołom projektowym opracowywać techniczne produkty zapewniające satysfakcję biegaczy i biegaczek.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Wgrywanie