van rysel

Bidon rowerowy FastFlow M 650 ml

Kod produktu: 8487261

0,0 (181)

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Stworzyliśmy ten bidon dla wymagających kolarzy poszukujących wydajnego bidonu do skutecznego gaszenia pragnienia podczas jazdy.

  Dzięki zaworowi SureSnap® przepływ wody jest kontrolowany a bidon nie cieknie, nawet kiedy ustnik jest w pozycji otwartej. Rama roweru nie będzie więcej zachlapana.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ograniczenie smaku i zapachu

   Materiał plastikowy o neutralnym smaku i zapachu.

  • Szczelność

   100% szczelny przy zamkniętym ustniku, po otwarciu nie kapie.

  • Ergonomiczny chwyt

   Ergonomiczny kształt i miękki materiał umożliwiają łatwe picie podczas jazdy.

  • Komfortowy ust

   Zewnętrzna powierzchnia ustnika z miękkiego elastomeru, dla wygody picia.

  • Pojemność

   650 ml.

  • Przyczepność

   Zatyczka z elastomeru nie ślizga się i ułatwia zamknięcie bidonu.

  • Precyzja

   Przezroczysty korpus z podziałką ułatwia dozowanie.

  • Kompatybilność

   Kompatybilny z wszystkimi uchwytami na bidon na rynku.

  Zawór SureSnap®

  Wszystkie bidony "FastFlow" wyposażone są w uznany na rynku zawór SureSnap®. Zawór ten skutecznie i precyzyjnie kontroluje przepływ wody. Po naciśnięciu na bidon, z ustnika popłynie strumień wody.
  Ponadto zawór jest zabezpieczony przed wyciekami wody, możesz więc pozostawić ustnik w pozycji otwartej podczas jazdy, bez ryzyka zachlapania wodą ramy roweru.

  Jak korzystać z ustnika FastFlow?

  Ustnik jest w 100% szczelny w pozycji zamkniętej. Wykorzystaj tę pozycję do wymieszania napoju w bidonie lub transportu bidonu w torbie.
  Siedząc na rowerze, możesz pozostawić ustnik w pozycji otwartej. Zawór SureSnap® zapobiegnie wyciekom. Możesz wtedy szybciej i bezpiecznie napić się!

  Koniec ze smakiem i zapachem plastiku

  Nic bardziej nieprzyjemnego jak smak czy zapach plastiku podczas picia z bidonu. Niestety tak jest w przypadku większości bidonów rowerowych na rynku.
  Nasi projektanci przetestowali wiele plastików przed znalezieniem odpowiedniego, który łączy miękkość z neutralnym zapachem i smakiem. Następnie, grupa zewnętrznych testerów porównała nasz bidon z innymi bidonami różnych znanych marek dostępnymi na rynku i oceniła go jako najbardziej neutralny.

  Jak dbać o bidon?

  Dobrze wymyj bidon po każdym użyciu. Jeśli pijasz napoje izotoniczne, dobrze wypłucz wszystkie elementy bidonu, zatyczkę i ustnik, aby upewnić się, że nie ma w nich pozostałości płynu. Użyj płynu do naczyń i długiej szczotki, aby dobrze wyczyścić dno bidonu.
  Następnie starannie wysusz bidon i przechowuj otwarty, aby bidon mógł się wietrzyć. W przeciwnym razie ryzykujesz, że pojawi się pleśń.
  Unikaj zmywarki (przede wszystkim >70°C).

  Skład

  Korpus butelki 100% Polipropylen Pokrywka 60% Polipropylen, 40% Styren etylen-butadien styren Smoczek 75% Polipropylen, 25% Styren etylen-butadien styren Uszczelka 100% Styren etylen-butadien styren Wentyl 100% Silikon

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać bidon otwarty.

  Ograniczenia

  Nie używać w kuchence mikrofalowej, nie napełniać tłuszczem.