1/7
evadict

Bukłak na wodę do biegania w terenie Evadict 2 l

Kod produktu: 8618969

4,7 (10)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 2 l

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

2-litrowy bukłak na wodę zaprojektowany przez nasz zespół pasjonatów z myślą o ułatwieniu Ci nawadniania organizmu podczas długodystansowych biegów trailowych.

Nie trać czasu w punktach odżywczych! Szeroki otwór pozwala łatwo napełnić i zamknąć bukłak. Pojemność (2 litry) wystarczy na 4 godziny biegu.

 • Pojemność

  Pojemność bukłaka (2 litry) wystarczy na 4 godziny.

 • Wytrzymałość na przebicia

  W odpowiedzi na opinie klientów zmieniliśmy powłokę bukłaka i złącze rurki.

 • Łatwość konserwacji

  System otwierania pozwala łatwo napełnić i wyczyścić bukłak.

 • Łatwe nawadnianie

  System zamykania ustnika On/Off zapobiega wyciekaniu wody.

 • Komfortowy ust

  Silikonowy ustnik jest łatwo dostępny i przyjemny w kontakcie z ustami.

 • Odporność na pękanie

  Testy przeprowadzone w laboratorium.

Bukłak stworzony z myślą o nawadnianiu organizmu podczas biegania w terenie

Dwulitrowa pojemność bukłaka wystarcza średnio na 4 godziny. Dzięki szerokiemu otworowi możesz go szybko napełnić w punktach odżywczych. Podczas zamykania listwa musi "zaskoczyć", aby zapewnić szczelność.
Bukłak jest kompatybilny z plecakiem do biegania w terenie o pojemności 15 litrów.

Regulacja rurki i ustnika zwiększa komfort użytkowania

Rurkę możesz przyciąć do długości, która Ci odpowiada.
Zdejmij w tym celu ustnik i włóż rurkę do ciepłej wody, aby zmiękła. Następnie przytnij ją do pożądanej długości i załóż ponownie ustnik.
Ustnik posiada system zamykania on/off, który zapobiega wyciekom podczas transportu. W trakcie biegu płyn nie wycieka nawet w pozycji otwartej. Aby napić się wody, należy ścisnąć ustnik ustami i zassać.

Skład, wymiary i konserwacja bukłaka

Zgodnie z obowiązującymi we Francji przepisami wykorzystane w bukłaku materiały nie zawierają BPA (Bisfenolu A).
Wymiary: 38 x 18 cm, rurka: 100 cm. Aby bukłak służył Ci jak najdłużej, radzimy nie składać go, nie wlewać do niego ciepłych napojów, nie nosić do góry dnem ani trzymając za rurkę.

Jak opróżnić bukłak z powietrza?

Aby uniknąć dźwięku wstrząsanej wody podczas biegu, radzimy przed wyjściem w teren opróżnić bukłak z powietrza. Wystarczy w tym celu odwrócić wypełniony wodą bukłak, skierować pęcherzyki powietrza w stronę wejścia rurki i zassać je. Gotowe! Podczas biegu możesz cieszyć się ciszą...

Porady dotyczące mycia bukłaka

Aby pozbyć się posmaku plastiku, radzimy trzykrotnie wypłukać bukłak przed pierwszym użyciem. Po umyciu należy zawsze pozostawić bukłak otwarty aż do całkowitego wyschnięcia. Jeśli plastikowy posmak będzie się utrzymywał, możesz włożyć suchy bukłak na noc do zamrażalnika lub do zamrażarki.

Jak testujemy bukłaki?

Aby sprawdzić jakość bukłaka o pojemności 2 litrów, przetestowaliśmy go w naszym wewnętrznym laboratorium na manekinie, symulując 1000 km powodującego wstrząsy biegu. Nie wykryto żadnych wad, a produkt był w pełni funkcjonalny.

Skład

Film 100% Termoplastyczny poliuretan Dętka do roweru 100% Termoplastyczny poliuretan Uchwyt 100% Styren akrylonitrylowy butadienowy Drążek przesuwny 100% Termoplastyczny poliuretan Ustnik 100% Polipropylen Rura łącząca 100% Termoplastyczny poliuretan System on-off 100% Polipropylen

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem bukłaka należy go przepłukać i wysuszyć. Przechowywać w czystym i suchym miejscu. Bukłak można również przechowywać w zamrażarce, aby zapobiec powstawaniu pleśni.

Ograniczenia

Wyłącznie do użytku sportowego, dla osób od 6 roku życia.

Testy

Wszystkie nasze produkty i materiały spełniają obowiązujące normy dotyczące materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i nie zwierają bisfenolu A (BPA).

Wgrywanie