offload

BUTY DO RUGBY ADVANCE R900 SG z wkręcanymi i odlewanymi korkami na grząski teren

199,99 zł 269,99 zł - 70 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 269,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowane dla rugbystów grających na pozycjach: trzecia linia lub środek. Mogą też spełnić oczekiwania zawodników pierwszych linii.

Grasz w rugby 3 - 4 razy w tygodniu na umiarkowanie grząskiej lub grząskiej nawierzchni? Wypróbuj Advance 900, wszechstronne buty zapewniające zwrotność, szybkość, trzymanie stopy i wytrzymałość.

Kod produktu: 8550891

 • Trzymanie stopy

  Wzmocnienia wewnętrzne i wewnętrzna skarpeta dobrze trzymają stopę.

 • Przyczepność

  Mieszane korki (lanki i wkręty) ułatwiają szybką zmianę kierunków.

 • Trwałość

  Sztywna podeszwa oraz cholewka wzmocniona w newralgicznych miejscach.

 • Amortyzacja

  Wkładka z Poronem na pięcie i pod stopą zwiększa komfort i amortyzację.

BUTY DO RUGBY ADVANCE R900 SG z wkręcanymi i odlewanymi korkami na grząski teren
BUTY DO RUGBY ADVANCE R900 SG z wkręcanymi i odlewanymi korkami na grząski teren
BUTY DO RUGBY ADVANCE R900 SG z wkręcanymi i odlewanymi korkami na grząski teren

Wspólny projekt, Advance 900"

Projektowanie modelu Advance 900 rozpoczęliśmy 3 lata temu. Pragnęliśmy zaproponować doświadczonym rugbystom dobre buty: wygodne, wytrzymałe i spełniające wymogi poszczególnych pozycji gry na boisku. Nasza ekipa projektowa rozpoczęła wtedy współpracę z ambasadorami naszej marki, pasjonującymi się grą w rugby. Po wykonaniu ponad dziesięciu prototypów, możemy zaproponować Wam uniwersalne buty, które spełnią oczekiwania zawodników środkowych i 3 linii.

Buty zaprojektowane przez profesjonalistów

Te buty zaprojektowała nasza ekipa pasjonatów i graczy w rugby wspólnie z profesjonalnymi zawodnikami z Top 14. Współpracujący z nami zawodnicy mają bardzo wysokie wymagania i tego właśnie od nich oczekujemy tworząc nowe, wspólne projekty! Model Advance 900 z sukcesem przeszedł wszystkie testy praktyczne, którym poddali go na boisku doświadczeni zawodnicy grający w lidze regionalnej lub krajowej.

Nasz ekipa jest dumna, mogąc Wam zaprezentować…

Buty te zdobyły uznanie takich zawodników, jak Julien Ledevedec, gracz drugiej i trzeciej linii w Montpellier (Top 14).
Przetestował je również i zatwierdził Jonathan Wisniewski, środkowy ataku w Lyonie (Top 14). W takich chwilach myślimy, że podjęte przez nas wyzwanie zakończyło się sukcesem - wspomina Wiliam, szef produktu w marce Offload.

Te buty odznaczają się wszechstronnością.

Wystarczy spojrzeć na te buty, aby dostrzec, że są uniwersalne. Giętki i miękki przód zapewnia szybkość i zwrotność. Znakomicie okalają stopę i są wzmocnione w newralgicznych punktach. Z tyłu można zauważyć wzmocnienia świadczące o wytrzymałości. Buty zostały wzmocnione tak, aby gwarantować uczucie bezpieczeństwa i dobrego trzymania stopy. W takich butach nie trzeba obawiać się rucków! Wewnętrzna skarpeta znakomicie stabilizuje stopę, a sztywna wkładka odpowiada kształtem naturalnym krzywiznom.

Kompatybilność wkrętów

W zależności od stopnia przyczepności i stanu podłoża, można dopasować do nich aluminiowe wkręty OFFLOAD 11-13-15-18-21 mm sprzedawane w Decathlonie.
Kauczukowe wkręty 13 mm (kod 8035462) nie pasują do tego modelu buta.

Skład

Wierzch buta 100% Poliuretan Wnętrze buta 100% Politereftalan etylenu (PET) Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Wgrywanie