solognac

Buty myśliwskie Solognac Crosshunt 100 niskie oddychające

3,7 (13)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Buty na polowania i zajęcia w plenerze .

Cholewka z dwoiny skóry, podeszwa i wkładka z EVA, wzmocnienie wokół stopy. Wygodne buty na polowania, do pracy, do lasu w bezdeszczowe dni.

Kod produktu: 8573515

 • Odporność na dziką roślinność

  Dwoina skóry i otok.

 • Amortyzacja

  Podeszwa i wstawka z EVA zapewniają komfort podczas chodzenia.

 • Lekkość

  Lekkie materiały: 830 g para w rozmiarze 43.

 • Przyczepność

  Szeroki bieżnik zapewnia łatwe pokonywanie terenu i łatwe czyszczenie.

 • Oddychalność

  Nie są wodoodporne. Skóra pozwala stopie oddychać.

Buty myśliwskie Solognac Crosshunt 100 niskie oddychające
Buty myśliwskie Solognac Crosshunt 100 niskie oddychające
Buty myśliwskie Solognac Crosshunt 100 niskie oddychające

Wytrzymałość

Cholewka z dwoiny skóry, otok z poliuretanu wokół buta, montaż podeszwy bezpośrednio na cholewce. Wszystkie elementy gwarantują solidne i trwałe buty przeznaczone na polowania w terenie mało urozmaiconym, lekko zarośniętym roślinnością z cierniami oraz na wszelkie prace na dworze, a także spacery po lesie.

Komfort i przyczepność

Podeszwa środkowa z pianki EVA oraz wstawka również z EVA pod piętą zapewniają wygodne chodzenie po lesie. Język miechowy zapobiega wpadaniu do buta kamyczków i gałązek. Podeszwa z grubym bieżnikiem gwarantuje przyczepność w każdym terenie i łatwe czyszczenie. Możesz śmiało wychodzić poza szlaki.

Konserwacja

Bardzo prosta konserwacja! Myjesz buty za pomocą wody z mydłem, nie używasz tłuszczu, ani detergentu. Ewentualnie, gdy wyschną, spryskaj je impregnatem w sprayu, aby reaktywować hydrofobowe właściwości skóry. Nie suszyć w pobliżu silnego źródła ciepła.

Skład

Wierzch buta 60% Politereftalan etylenu (PET), 30% Dwoina skóry bydlęcej, 10% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna 100% Wnętrze buta 90% Politereftalan etylenu (PET), 10% Etylen-octan winylu (EVA)

Testy

Testowane i zatwierdzone przez pracowników Państwowych Lasów Francuskich w Landach, a także przez myśliwych oraz pracowników zewnętrznych w każdym zakątku Francji przez wiele miesięcy.

Wgrywanie