• Najniższa cena
1/22
quechua

Buty turystyczne damskie Quechua NH100

Kod produktu: 8354266

4,5 (334)

69,99 zł

Rozmiar:

Zaprojektowane przez nasz zespół doświadczonych turystów buty na okazjonalne wycieczki terenowe w dni bez deszczu.

Nasz cel? Stworzyć wygodne i lekkie buty, które gwarantują dobrą przyczepność na naturalnych szlakach z niewielkimi przewyższeniami. Dodatkowo są w atrakcyjnej cenie!

 • Amortyzacja

  Pod piętą amortyzująca podkładka z EVA (6 mm) na naturalne nawierzchnie.

 • Przyczepność

  Podeszwa z TPR z bieżnikiem 3,5 mm., odpowiednia na naturalne nawierzchnie.

 • Komfort noszenia

  Wyjmowana wkładka. Możesz włożyć własne wkładki ortopedyczne.

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Syntetyczna wstawka z przodu buta.

 • Przyczepność

  Odpowiednie tworzywo oraz bieżnik 3,5 mm. nie kumulują błota.

 • Lekkość

  297 g. but w rozmiarze 39.

Przyczepna podeszwa

Zaprojektowane w naszym laboratorium. Specyficzna kauczukowa podeszwa zapewnia optymalną przyczepność i przyleganie do podłoża. Stale szukamy najlepszego kompromisu na mokry (przyczepność) i suchy teren (przyleganie).

Przeznaczone na wędrówki

Nasze buty turystyczne są przeznaczone na wędrówki po naturalnych szlakach. Wybieramy i testujemy materiały, które najlepiej zachowują się na ścieżkach nieutwardzonych (ścieżki leśne) lub kamienistych (kamieniste ścieżki na wybrzeżu). Użytkowanie butów na drogach (asfalt) może przyśpieszyć zużycie podeszwy. Buty nie są również przeznaczone na wędrówki po górach.

Testy na wytrzymałość

Przeprowadza się testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.Testy te pozwalają nam poprawić jakość produktów oraz zapobiec przedwczesnemu starzeniu się butów.

Jaka para skarpet do tych butów?

Buty te zapewniają niewielką oddychalność, ale wystarczającą, aby odprowadzić pot. Zalecamy skarpety Hike 50 mid: zawierają bawełnę, która wchłania wilgoć oraz posiadają spód frotte, który odprowadza wilgoć od stopy. Wystarczająco długie, aby chronić kostkę. Doskonałe połączenie, aby zapobiec powstawaniu pęcherzy.

Komfort

Nasze buty do turystyki krajoznawczej są obietnicą zwiększonego komfortu dla użytkownika; podeszwa środkowa z pianki EVA (amortyzacja), wstawka pod piętą z pianki EVA.
Wyjmowana wkładka wewnętrzna (możliwość prania).

Skład

Wierzch buta 53.7% Poliuretan, 46.3% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Termoplastyczny polietylen Wnętrze buta 90% Poliester, 10% Octan etylenowo-winylowy

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy przechowywać obuwie w suchym, ciemnym i w miarę możliwości przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Nie zakładać na wędrówki w deszczu, po górach lub po asfalcie.

Testy

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii.
Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki i ich testowania.

Zatwierdzony przez

Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki. Nasze zespoły oraz grupy testerów (złożone z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do momentu jego komercjalizacji.Buty zatwierdzone przez turystów na leśnych ścieżkach, aby zapewnić komfort i wytrzymałość.

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Wgrywanie