Media 0
Media 1
Media 2

Deser liofilizowany Forclaz Ryż na mleku z wanilią 45 g

19,99 zł 444,22 zł/kg

Otrzymaj +19 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Nasz zespół pasjonatów trekkingu opracował ten posiłek przystosowany do aktywności fizycznej (trekking) i odpowiadające zapotrzebowaniu na energię. 57 g.

100% liofilizowany! 191 kcal na opakowanie (waga liofilizowanego deseru: 45 g + opakowanie 12 g). Waga z wodą: 115 g + opakowanie 12 g).

Kod produktu: 8553376

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Łatwe użytkowanie

    Szybkie i łatwe przygotowanie (9 min) dzięki podziałce w środku.

  • Wartość energetyczna

    100% liofilizowany! 191 kcal na 45 g odwodnionego i 115 g uwodnionego produktu.

  • Łatwość transportu

    Opakowanie 15 x 15 x 2,5 cm. Waga 57 g.

Opis produktu

Wskazówki dotyczące użytkowania


Otwórz opakowanie, zetknij ze sobą dwa końce, aby otworzyć dno opakowania. Napełnij ciepłą woda do poziomu 2 (70 ml). Zamieszaj. Zapnij suwak. Poczekaj 9 minut, zamieszaj i zjedz.

Zalety ryżu na mleku:

Gotowe w 9 minut. Receptura i objętość dostosowane do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.Nie zawiera konserwantów. 100% liofilizowany! Wyprodukowano w Polsce.

Odwodnienie czy liofilizacja?

W tym deserze 100% składników jest liofilizowanych!
Jest to proces sublimacji (przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej). Umożliwia to zachowanie wartości odżywczych składników (w przeciwieństwie do innych procesów odwodnienia). Umożliwia to również, i jest to bardzo ważne, zachowanie smaku produktów żywnościowych i ograniczenie użycia konserwantów.

Wymiary i waga

Waga z wodą: 115 g Waga suchy: 45 g
Wymiary: 15 x 15 x 2,5 cm
Waga całkowita: 57 g z opakowaniem

Konserwacja

Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Produkty nie są wiecznie świeże. Z czasem się psują lub pleśnieją. Aby zahamować ten proces i zachować świeżość dań na dłużej, do opakowania wprowadzono gaz spożywczy (azot E941). Obojętny i bezzapachowy, chroni przed utlenieniem eliminując cząstki wilgoci.Po otwarciu zjeść w całości.

Skład

Składniki: mleko 78% pochodzenie: Polska, ryż 13% pochodzenie: Włochy, cukier 4% pochodzenie: Polska, cukier waniliowy 3% (pochodzenie cukru: Polska, pochodzenie wanilii: Madagaskar), masło 2% (mleka) pochodzenie: Polska.

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Po otwarciu zjeść w całości.

Testy

Wszystkie nasze produkty żywnościowe są testowane, na każdym etapie ich powstawania, przez nasze zespoły oraz konsumentów, aby jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół projektowy miał okazję testować ten deser podczas wędrówek w masywie Mont Blanc, gdzie znajduje się siedziba Forclaz, marki trekkingowej w Decathlon.
Nasz deser liofilizowany został zatwierdzony przez panel testerów.

Opinie

Wgrywanie