• Najlepiej oceniany
1/3
forclaz

Deser liofilizowany malina 50 g

Kod produktu: 8642284

5,0 (1)

24,99 zł 499,80 zł/kg

Nasz zespół pasjonatów trekkingu opracował ten posiłek przystosowany do aktywności fizycznej (trekking) i odpowiadające zapotrzebowaniu na energię.

100% liofilizowany! 249 kcal na opakowanie (waga liofilizowanego deseru: 50 g + opakowanie 20 g). Waga z wodą: 75 g + opakowanie 20 g).

  • Łatwe użytkowanie

    Szybkie i łatwe przygotowanie (+/- 2 min) dzięki podziałce w środku.

  • Wartość energetyczna

    100% liofilizowany! 249 kcal na 50 g odwodnionego i 70 g uwodnionego produktu.

  • Łatwość transportu

    Zamykane opakowanie. 15 x 15 x 2,5 cm. Waga 70 g.

Deser liofilizowany malina 50 g

Wskazówki dotyczące użytkowania

Gotowe w 2 minuty. Otworzyć opakowanie, zetknąć ze sobą dwa końce, aby otworzyć dno opakowania, jak głęboki talerz.
Dodać 25 ml ciepłej lub zimnej wody. Nie polewać wodą. Wymieszać i zjeść. Ilość 25 ml wody jest dość trudna do odmierzenia, można dodać za pomocą łyżki (około 4 łyżki).

Zalety kruszonki

Receptura i objętość dostosowane do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nie zawiera konserwantów. 100% liofilizowany! Wyprodukowano w Polsce.

Odwodnienie czy liofilizacja?

W tym deserze 100% składników jest liofilizowanych!
Jest to proces sublimacji (przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej). Umożliwia to zachowanie wartości odżywczych składników (w przeciwieństwie do innych procesów odwodnienia). Umożliwia to również, i jest to bardzo ważne, zachowanie smaku produktów żywnościowych i ograniczenie użycia konserwantów.

Wymiary i waga

Waga z wodą: 75 g Waga suchy: 50 g
Wymiary: 15 x 15 x 2,5 cm
Waga całkowita: 70 g z opakowaniem

Konserwacja

Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Produkty nie są wiecznie świeże. Z czasem się psują lub pleśnieją. Aby zahamować ten proces i zachować świeżość dań na dłużej, do opakowania wprowadzono gaz spożywczy (azot E941). Obojętny i bezzapachowy, chroni przed utlenieniem eliminując cząstki wilgoci.Po otwarciu zjeść w całości.

Waga

0.05 kg

Skład

Składniki: mąka pszenna 38%, masło 28%, cukier 18%, malina 16%. Wszystkie składniki pochodzą z Polski. Może zawierać śladowe ilości: SELERA, MUSZTARDY, MIGDAŁÓW, SOI, JAJ.

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Po otwarciu zjeść w całości.

Testy

Wszystkie nasze produkty żywnościowe są testowane, na każdym etapie ich powstawania, przez nasze zespoły oraz konsumentów, aby jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół koncepcyjny miał okazję testować ten deser podczas spacerów w masywie Mont Blanc, gdzie znajdują się biura Forclaz, marki trekkingowej w Decathlon.
Nasz deser jest zatwierdzony przez dietetyka oraz panel testerów.

Wgrywanie