olaian

Deska bodyboard dla dzieci Olaian Bodyatu z uchwytami

Kod produktu: 8485938

0,0 (514)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: XS

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Deska przeznaczona dla dzieci od 4 do 8 lat (15 do 25 kg) do oswojenia się z falami i przeżycia pierwszych ślizgów na wodzie. Bez płetw. Woda do pępka.

  Bodyboard z uchwytami umożliwia dziecku odkrywanie przyjemności ze ślizgania się w przybrzeżnej pianie. Top lub krótka pianka obowiązkowe.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomaga w wykonaniu właściwego ruchu

   2 uchwyty z przodu. Leash. Rozpędzanie się odpychając stopami od dna.

  • Stabilność

   Dla dziecka od 15 do 25 kg (4 - 8 lat). Woda do pępka. Bez płetw.

  Deska bodyboard dla dzieci Olaian Bodyatu z uchwytami
  Deska bodyboard dla dzieci Olaian Bodyatu z uchwytami

  Intuicyjny i pedagogiczny

  Aby wspomóc Cię w nauce łapania fal, projektujemy nasze produkty tak, by były jak najbardziej intuicyjne i zawierały elementy pedagogiczne.
  Dlatego ten bodyboard wyposażony jest w przemyślnie rozmieszczone uchwyty, które pozwolą spontanicznie przyjąć dobrą pozycję.

  Jak dobrać rozmiar bodyboardu

  Rozmiar bodyboardu wpływa bezpośrednio na jego stabilność i zwrotność. Konieczne jest dostosowanie rozmiaru do gabarytu użytkownika. I tak ten bodyboard jest przeznaczony dla dzieci ważących pomiędzy 15 a 25 kg, czyli w wieku od 4 do 8 lat. Zbyt mały bodyboard nie będzie miał wystarczającej pływalności, przez co nie będziesz w stanie łapać fal. Zbyt duży bodyboard będzie trudny do prowadzenia.
  Wybór ułatwi tabela rozmiarów w internecie lub w sklepie.

  Tworzymy bodyboardy z podziałem na 4 poziomy umiejętności. Ten produkt przeznaczony jest dla "odkrywających"

  - Odkrywający: Woda do pępka, bez płetw, piana przybrzeżna <50 cm, napęd odpychając się stopami od dna, łapanie fal aż do brzegu. Priorytetem jest przyjemność i pierwsze wrażenia (bodyboard z uchwytami).
  - Początkujący: Lekkie skręty na falach <1 m, napęd dzięki płetwom. Priorytetem jest nauka sportu.
  - Średnio zaawansowany: Fale do 1,5 m, większa prędkość i pierwsze akrobacje (360°, Rollo...).
  - Zaawansowany: Każdy rodzaj fal, opanowanie akrobacji, nawet napowietrznych: ARS, 360°, tuba...

  Porady dotyczące użytkowania

  Podczas fazy ślizgu deskę bodyboard używa się na leżąco. Ważne jest, aby mieć na sobie top anty-UV z długim rękawem lub piankę neoprenową, aby uniknąć podrażnień na brzuchu i rękach.

  Jak chwytać fale na tej desce

  Produkt przeznaczony do ślizgania się po spienionych falach przy brzegu, a więc do używania tam, gdzie dziecko gruntuje, a woda sięga mu do pasa. Kiedy przepływa mała, spieniona fala (<50 cm), dziecko odpycha się stopami w kierunku plaży i kładzie się na brzuchu na bodyboardzie, z rękami na uchwytach, ugiętymi ramionami i nogami wyprostowanymi do tyłu. Używanie płetw nie jest konieczne.

  Użytkowanie a bezpieczeństwo

  UWAGA! Cechy funkcjonalne tej zabawki mogą stanowić ryzyko zranienia. Małe elementy - Ryzyko uduszenia się. Używać jedynie na głębokości, na której dziecko ma grunt pod nogami oraz pod nadzorem dorosłej osoby. Szczególną czujność należy zachować w razie wiatru i/lub prądów. Gorąco namawiamy do używania sprzętu ochronnego, takiego jak kamizelka asekuracyjna czy rękawki wypornościowe. Deska nie powinna być używana przez dzieci 3-letnie i młodsze.

  Wymiary

  80 cm X 46 cm X 5 cm;
  Waga: 550 g.

  Skład

  Część główna 100% Spieniony polipropylen Część dolna - materiał główny 100% Polipropylen Część górna - materiał główny 100% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie pozostawiać w nagrzanym miejscu, kiedy deska nie jest używana. Po użyciu wypłukać i pozostawić do wyschnięcia w cieniu.

  Ograniczenia

  Nieodpowiednia dla dzieci < 3 lat oraz >10 lat. Na fale <50 cm.

  Testy

  Stworzony i przetestowany przez nasz zespół pasjonatów bodyboardu w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i wytrzymałość.