Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Deska BODYBOARD z uchwytami BODYATU dla dzieci

79,99 zł

Kolor:

Turkusowa zieleń / Czerwony / Oceaniczny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Deska przeznaczona dla dzieci od 4 do 8 lat (15 do 25 kg) do oswojenia się z falami i przeżycia pierwszych ślizgów po wodzie. Bez płetw. Woda do pępka.

Bodyboard z uchwytami umożliwia dziecku odkrywanie przyjemności ze ślizgania się w przybrzeżnej pianie. Top lub krótka pianka obowiązkowe.

Kod produktu: 8485938

Podobne produkty

Zalety produktu

Ergonomiczny chwyt

2 uchwyty z przodu. Leash w zestawie. Rozpędzanie się odpychając stopami od dna.

Stabilność

Dla dziecka od 15 do 25 kg (4 - 8 lat). Woda do pępka. Bez płetw.

Jakość ślizgu

Rdzeń polistyrenowy powleczony tkaniną. Nieodpowiednia na fale powyżej 50 cm.

Zdjęcia

Deska BODYBOARD z uchwytami BODYATU dla dzieci

Opis produktu

Jak dobrać rozmiar bodyboardu

Rozmiar bodyboardu wpływa bezpośrednio na jego stabilność i zwrotność. Konieczne jest dostosowanie rozmiaru do gabarytu użytkownika. I tak ten bodyboard jest przeznaczony dla dzieci ważących pomiędzy 15 a 25 kg, czyli w wieku od 4 do 8 lat.
Zbyt mały bodyboard nie będzie miał wystarczającej pływalności, przez co nie będziesz w stanie łapać fal. Zbyt duży bodyboard będzie trudny do prowadzenia.
Wybór ułatwi tabela rozmiarów w internecie lub w sklepie.

RADBUG tworzy produkty z podziałem na 4 poz. umiejętności. Ten produkt przeznaczony jest dla "odkrywających"

- Odkrywający: Woda do pępka, bez płetw, piana przybrzeżna <50 cm, napęd odpychając się stopami od dna, łapanie fal aż do brzegu. Priorytetem jest przyjemność i pierwsze wrażenia (bodyboard z uchwytami).
- Początkujący: Lekkie skręty na falach <1 m, napęd dzięki płetwom. Priorytetem jest nauka sportu.
- Średnio-zaawansowany: Fale do 1,5 m, większa prędkość i pierwsze akrobacje (360°, Rollo...).
- Zaawansowany: Każdy rodzaj fal, opanowanie akrobacji, nawet napowietrznych: ARS, 360°, tuba...

Porady dotyczące użytkowania

Podczas fazy ślizgu deskę bodyboard używa się na leżąco. Ważne jest, aby mieć na sobie top anty-UV z długim rękawem lub piankę neoprenową, aby uniknąć podrażnień na brzuchu i rękach.

Jak chwytać fale na tej desce

Produkt przeznaczony do ślizgania się po spienionych falach przy brzegu, a więc do używania tam, gdzie dziecko gruntuje, a woda sięga mu do pasa. Kiedy przepływa mała, spieniona fala (<50 cm) dziecko odpycha się stopami w kierunku plaży i kładzie się na brzuchu na bodyboardzie, z rękami na uchwytach, ugiętymi ramionami i nogami wyprostowanymi do tyłu. Używanie płetw nie jest konieczne.

Użytkowanie a bezpieczeństwo

Uwaga !Cechy funkcjonalne tej zabawki mogą stanowić ryzyko zranienia. Małe elementy - Ryzyko uduszenia się. Używać jedynie na głębokości, na której dziecko ma grunt pod nogami oraz pod nadzorem dorosłej osoby. Szczególną czujność należy zachować w razie wiatru i/lub prądów. Gorąco namawiamy do używania sprzętu ochronnego, takiego jak kamizelka asekuracyjna czy rękawki wypornościowe. Deska nie powinna być używana przez dzieci 3-letnie i młodsze.

Wymiary

80 cm X 46 cm X 5 cm.
Waga: 550 g

RADBUG

RADBUG jest marką Decathlonu dedykowaną bodyboardowi i bodysurfowi.
Sensem naszego istnienia jest rozpowszechnienie wśród jak największej rzeszy osób niezwykłych wrażeń jakie daje uprawianie bodyboardu i bodysurfu.
To uczucie ślizgu w kontakcie z falą jest czyste, oszałamiające i uzależniające.
Misja jaką sobie założyliśmy to umożliwienie każdemu nauczenia się i robienia postępów oferując produkty łatwe i odważne, dające coraz więcej przyjemności.

Skład i konserwacja

Skład

Pianka 100% Styropian (EPS) Część dolna - materiał główny 100% Polipropylen (PP) Część górna - materiał główny 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Nie pozostawiać w nagrzanym miejscu, kiedy deska nie jest używana. Po użyciu wypłukać i pozostawić do wyschnięcia w cieniu.

Ograniczenia

Nieodpowiednia dla dzieci < 3 lat oraz >10 lat. Na fale <50 cm.

Testy

Stworzony i przetestowany przez nasz zespół pasjonatów bodyboardu w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.

Opinie

Wgrywanie