wedze

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 100 S1

Kod produktu: 8757852

0,0 (218)

79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nawet nasz najtańszy model gogli wyposażyliśmy w podwójne szkła, aby ograniczyć powstawanie pary i umożliwić dobrą widoczność w złą pogodę.

  Dzięki podwójnym szkłom kategorii S1 z podstawowym anty-fogiem gogle Gogle G 100 S1 umożliwiają dobrą widoczność przy padającym śniegu i we mgle. Chronią w 100% przed promieniowaniem UV.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   100% anty-UV. Żółte szkła S1 do jazdy w śniegu i we mgle.

  • Ograniczenie parowania

   Podstawowy anty-fog, podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną.

  • Pole widzenia

   Cylindryczne szkła, dobre pole widzenia.

  • Komfort użytkowania

   Ergonomiczna pianka.

  • Stabilność

   Pasek elastyczny o szerokości 40 mm.

  • Regulowany

   Klamra umożliwiająca regulację długości paska.

  • Kompatybilność

   Kształt doskonale dopasowany do kasków Wedze.

  Ochrona UV

  Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN-174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

  Szkła S1 FOG

  S1 FOG to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, mgle lub padającym śniegu. Wyselekcjonowaliśmy szkła o żółtym zabarwieniu, aby poprawić dostrzeganie rzeźby terenu w brzydką pogodę. Niemniej jednak w takich warunkach widoczność pozostaje słaba. Należy zachować czujność i nie narażać się na niebezpieczeństwo w nieznanych i obarczonych ryzykiem miejscach. Szkła nie są odporne na zarysowania.

  Podstawowy anty-fog

  Podstawowy anty-fog to podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną po wewnętrznej stronie wewnętrznego szkła.
  Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) znajdujących się w nich otworków.
  Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć. Co wieczór starannie wysuszyć gogle.

  Podwójne szkła

  Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

  Cylindryczne szkła

  Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkło z poliwęglanu, wewnętrzne z propionianu celulozy. Oba przycięte do kształtu gogli.

  Pole widzenia

  Istnieje pionowe i poziome pole widzenia. Gogle G 100 mają PODSTAWOWE pole widzenia umożliwiające wygodną, pozwalającą czuć się pewnie widoczność po bokach.

  Kompatybilność z kaskami narciarskimi

  Wszystkie gogle narciarskie Wedze są zaprojektowane z myślą o doskonałej kompatybilności z kaskami narciarskimi Wedze.

  Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

  Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki okularów korekcyjnych. Gogle G 100 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 135 mm.

  Pasek

  Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm.

  Norma EN -174 i ANSI

  Norma EN-174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

  Zapobieganie osadzaniu się pary

  Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

  2 rozmiary

  Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy. Do 55 cm: rozmiar S (wcześniej S/M); od 56 cm w górę: rozmiar L (wcześniej L/XL).

  Waga

  XS : 0.12 kg
  S : 0.14 kg
  L : 0.17 kg

  Skład

  Oprawka gogli narciarskich 100% Termoplastyczny poliuretan Taśma elastyczna 36% Kauczuk syntetyczny, 33% Poliamid, 31% Poliester Wyświetlacz 60% Poliwęglan, 40% Celuloza Pianka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach.
  Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Nie prać

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie