Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Ecodesign

Koszulka fitness damska Domyos krótki rękaw

79,99 zł

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Bezszwowa, elastyczna koszulka crop-top z krótkim rękawem zaprojektowana z myślą o najwyższej efektywności podczas zajęć fitness.

Techniczna i stylowa koszulka crop-top o dopasowanym, modnym kroju. Przyjazna środowisku i miękka: zapewnia Ci komfort. Załóż ją do legginsów z wysokim stanem!

Kod produktu: 8665888

Podobne produkty

Zalety produktu

Odprowadzanie wilgoci

Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

Rozciągliwość

Jesteś aktywna? Design tej koszulki został opracowany z myślą o każdym ruchu.

Ograniczenie podrażnień

Bezszwowa konstrukcja eliminuje strefy ocierania i dyskomfortu.

Opis produktu

Koszulka bezszwowa: większy komfort

Znasz technologię seamless? Pozwala wykonać koszulkę crop-top z jednego kawałka technicznego materiału, aby zapewnić Ci komfort. Dzięki całkowitemu brakowi szwów eliminuje strefy ocierania. Dodatkowy atut koszulki? Przyjazny środowisku, elastyczny, miękki i oddychający materiał.

Koszulka crop-top: sportowa sylwetka

Oto koszulka crop-top o kroju wpisującym się w trendy mody. Dzięki bardzo technicznemu, elastycznemu materiałowi upiększa sylwetkę, zapewniając Ci maksymalny komfort wykonywanych ruchów. W połączeniu z legginsami z tej samej linii 900 będzie wyglądać jeszcze bardziej stylowo.

W jakim zakresie produkt jest przyjazny dla planety i powiązany ze zrównoważonym rozwojem?

Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody, środków chemicznych i energii. Aby ograniczyć to niekorzystne zjawisko, stosujemy metodę Dope Dyed, która polega na barwieniu przędzy już na etapie jej produkcji.
Ten produkt zawiera ponadto poliamid pochodzący z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. Stosując poliamid z recyklingu, przetwarzamy odpady produkcyjne lub produkty przeznaczone do wyrzucenia.

Czy produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur".
A co dalej? To wszystko?
Nie. Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.

Jak dokonywana jest ocena wpływu produktów na środowisko?

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 58% Poliamid, 39% Poliester, 3% Elastan Rib fabric 52% Poliamid, 39% Poliester, 9% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie