• Najlepiej oceniany
1/11
wedze

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500

Kod produktu: 8757458

5,0 (2)

219,99 zł

Rozmiar:

Kurtka zaprojektowana przez nasz zespół z myślą o dzieciach uprawiających narciarstwo. Ciepła i miękka, ze stylową grafiką.

Wygodna od środka i stylowa na zewnątrz: nowa kurtka narciarska, która będzie przebojem tego sezonu. Modna grafika, miękka i ciepła podszewka... Oby jak najszybciej spadł śnieg!

 • Ciepło

  Watolina 200 g/m². Ciepła podszewka z polaru. Pas przeciwśnieżny i mankiety.

 • Wodoodporność

  Dobra: powłoka 5000 mm, główne szwy uszczelnione. Kaptur.

 • Kieszenie

  4 kieszenie, w tym 1 na karnet i 1 wewnętrzna.

 • Hydrofobowość

  Tkanina zewnętrzna z hydrofobową obróbką nie wchłania wody.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

 • Łatwe użytkowanie

  Automatyczny pas przeciwśnieżny umożliwia łatwe dopasowanie.

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanej z wodoodpornego materiału kurtki wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tej kurtce są to szwy na barkach i w kapturze.

Pas przeciwśnieżny

Pas przeciwśnieżny to system ochrony na wysokości talii. W tym modelu zamyka się on automatycznie, gdy dziecko zapina kurtkę. Zapobiega przedostawaniu się śniegu i zimnego powietrza podczas jazdy, a szczególnie podczas upadku.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę; Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło; Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Klin 82% Poliester, 18% Elastan Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Wgrywanie