1/4
evadict

Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów

Kod produktu: 8577824

4,2 (13)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ta posiadająca trzy tryby oświetlenia latarka czołowa 250 lm została zaprojektowana przez nasz zespół z myślą o krótkodystansowych nocnych biegach trailowych.

Latarka czołowa 250 lm jest idealna na pierwsze nocne biegi trailowe. 3 tryby oświetlenia pozwalają nocą dobrze widzieć ścieżkę, a tylny flash pozwala być widocznym i biegać bezpiecznie w mieście.

 • Moc

  60, 120 lub 250 lumenów: wybierz strumień świetlny, który Ci odpowiada.

 • Czas działania na baterii

  Akumulator: 20 godz. przy 60 lm, 7 godz. przy 120 lm, 4,5 godz. przy 250 lm.

 • Wydajność wizualna

  Oświetlaj ścieżkę na odległość 30 m (60 lm), 60 m (120 lm) i 85 m (250 lm).

 • Możliwość doładowania

  Akumulator LG® można doładowywać przez micro USB. Widoczny poziom naładowania.

 • Lekkość

  105 gramów: dyskretna, a jednocześnie wydajna czołówka.

 • Komfort użytkowania

  Regulowany pasek można prać. Doskonale trzyma się na głowie i nie uciska.

 • Stabilność

  Rozłożenie ciężaru między przodem i tyłem głowy.

Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów
Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów
Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów
Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów
Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów
Latarka czołowa do biegania Evadict OnTrail 250 - 250 lumenów

Widzieć i być widocznym

Ta czołówka posiada 3 tryby oświetlania. W mieście tryb 60 lm wystarczy. Biegając na obrzeżach lasów, wybierz 120 lub 250 lm. 3 możliwe stopnie nachylenia oraz rozproszona wiązka światła pozwalają widzieć drogę przed sobą i po bokach.
Usytuowany z tyłu flash (zalecany w mieście) można (dez)aktywować, naciskając przez 3 sekundy na wyłącznik. Zapala się jednocześnie z czołówką, jeśli został uruchomiony przy poprzednim użyciu (i odwrotnie).

Doładuj akumulator swojej czołówki!

Czołówka ONTRAIL 250 lm to wielki krok dla Evadict®, ponieważ oznacza koniec jednorazowych baterii w naszej ofercie. Aby zapewnić niezawodność, żywotność i wydajność akumulatora, zwróciliśmy się do światowego lidera w branży: LG®. Baterię doładujesz przez port micro USB. Możesz też sprawdzić poziom jej naładowania, co jest bardzo praktyczne.
Bateria posiada klasę wodoszczelności IPX4, jest więc odporna na złe warunki atmosferyczne, z którymi możesz się spotkać podczas biegu.

Pasek

Mieć latarkę czołową, która dobrze oświetla? Tak! Nie czuć jej? Jeszcze lepiej!
Opracowaliśmy pasek, który zapewnia Ci komfort i trzymanie. Nie ma bowiem nic bardziej irytującego niż czołówka, która się przesuwa. Pasek jest ponadto regulowany i można go prać w pralce.
Dla jeszcze większego komfortu ciężar latarki został równomiernie rozłożony między przednią i tylną częścią paska. To bardzo praktyczne, prawda?

Stephane, szef produktu, radzi!

Czas działania, odpinana bateria z możliwością ładowania, moc: latarka czołowa ON TRAIL 900 lm została skrojona na miarę dystansów ultra... ale nie tylko! Pomyśleliśmy również o wyjadaczach. Tych, którym niestraszne są żadne wyzwania. Tych, którzy biegają nocą i muszą dobrze widzieć, gdzie stawiają stopę i którędy wiedzie ścieżka. I co? Szóstka ekspertów o nogach jak ze stali zatwierdziła tę czołówkę.

Długotrwała praca

Latarka czołowa OnTrail 250 lm jest efektem czterech długich lat pracy. To pierwszy model, w którym kontrolujemy wszystko od A do Z. Wybraliśmy najlepsze surowce i zwróciliśmy się do najlepszych inżynierów. Pracowaliśmy nad uzyskaniem optymalnej wiązki światła i mocnego strumienia świetlnego bez uszczerbku dla czasu działania czołówki. Jesteśmy dumni z rezultatu! Dumni na tyle, by przyznać temu produktowi wskaźnik zaufania 9,5/10.

Szerokie zastosowanie

Bieganie, kolarstwo górskie, turystyka... Ale nie tylko! Stéphane, szef produktu, ma coś do powiedzenia na ten temat... "Podczas fazy testowania czołówki ON TRAIL 250 lm przekazałem kilka próbek znajomym rodzicom. Ich dzieci, idąc zimą do szkoły, nosiły latarkę czołową założoną w pasie, dzięki czemu były dobrze widoczne (a rodzice spokojni)."

Dlaczego "OnTrail"?

Zastanawiasz się, dlaczego nasza latarka czołowa nosi nazwę "ON TRAIL"? To proste: przeznaczona jest przede wszystkim do biegania w terenie (choć może być używana również w innych sytuacjach). Jej konstrukcja, moc, czas działania, wydajność, waga itd.: WSZYSTKO zostało opracowane z myślą o potrzebach biegaczy i biegaczek uprawiających trail.

Skład

Rama 100% Poliwęglan Bateria 100% Bateria litowa Obwód elektryczny 100% PCBA Soczewka 100% Polimetakrylan metylu

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w szufladzie przeznaczonej na rzeczy do trailu, najlepiej w zasięgu wzroku... Aby nie obudzić swojej drugiej połówki podczas rozpaczliwych poszukiwań latarki.

Ograniczenia

Bateria nie jest wodoszczelna.

Testy

Latarka czołowa ON TRAIL 250 lumenów ma na swoim koncie ponad 120 godzin testów. Wraz z 14 użytkownikami przemierzała wiejskie, miejskie i podmiejskie tereny, niektóre obszary górskie we Francji i we Włoszech, a nawet wyspę Réunion!
Nasi testerzy zatwierdzili między innymi jej nadzwyczajny komfort, skuteczność oraz fakt, że nie trzeba zaciskać paska, aby czołówka dobrze trzymała się na głowie.
A co Tobie się w niej podoba?

Zatwierdzony przez

Zatwierdzona przez pełnych zaangażowania testerów - wolontariuszy, którym jeszcze raz dziękujemy!
Może i Ty już wkrótce przekonasz się o jej walorach?

Wgrywanie