• Ostatnie sztuki
1/4
domyos

Legginsy ciepłe dla maluchów Domyos 120

Kod produktu: 8572435

5,0 (1)

9,99 zł 19,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 19,99 zł

Kolor:

Szaroniebieski / Różowy

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Te miękkie legginsy sprawiają, że dziecku jest ciepło, a przy tym nie utrudniają poruszania się. Styl odpowiedni do gimnastyki dla maluchów i biegania.

Sprawia, że dziecku jest ciepło, a przy tym nie utrudnia poruszania się. Styl sprawdzający się na aktywizujących zajęciach sportowych dla maluchów i nie tylko.

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Te legginsy są łatwe do zakładania przez rodzica jak i dziecko.

 • Ciepło

  Grubszy materiał sprawia, że dziecku jest tak ciepło, jak tego potrzebuje.

 • Stabilność

  Ściągacz w pasie zapewnia dobre dopasowanie i ułatwia wkładanie spodenek.

 • Zasięg

  Wysoki stan odpowiednio zakrywa brzuch i plecy dziecka.

 • Rozciągliwość

  Rozciągliwy materiał dopasowuje się do każdego ruchu Twojego dziecka.

Testy produktów

Podczas projektowania naszych produktów wybieramy materiały i ich połączenia, które są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych; uwagę zwracamy także na to, by akcesoria (guziki, sznurki, strass) nie mogły zostać połknięte przez małe dzieci. Zobowiązujemy się, że nasze materiały tekstylne nie będą szkodliwe dla dzieci. Szanujemy normy; co więcej, naszym priorytetem jest opracowanie każdego elementu w bezpieczny dla malucha sposób. Te małe detale czynią różnicę!

Rozwój dziecka

Opracowujemy nasze produkty we współpracy z psychomotorykiem w celu zrozumienia mechanizmów samodzielności dziecka, a także odpowiedniej reakcji/wsparcia za pomocą naszych ubrań. "Wyzwaniem jest, aby dziecko nie zniechęciło się i nie rzuciło ubraniem. Należy zaproponować mu ruchy, które są dla niego dostępne i przez których powtarzanie wypracuje w sobie automatyzację. Dzięki niej będzie mógł lepiej wykonywać gesty" wyjaśnia Agathe, psychomotoryk i nasz partner.

Pomagamy dziecku w jego samodzielności podczas ubierania się

Jak my to rozumiemy? Łatwe do zapięcia zamki, szerszy dekolt dla większej swobody, oznakowania ułatwiające zakładanie ubrania w odpowiednią stronę. Te małe elementy pomagają Twojemu dziecku zwiększać swoją samodzielność i ubierać się jak dorosły.

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, rozrywka i możliwość odkrywania dla Twojego dziecka.
Gimnastyka dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych - wspomaga rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. Ten sport jest dostosowany do dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Polega on na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich przedmiotów.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że poza świetną zabawą, ta dyscyplina wspiera rozwój psychomotoryczny maluchów? Wykonując różnorodne czynności i doznając nowych wrażeń, Twój mały sportowiec uczy się utrzymywać równowagę, rozwija motorykę i koordynację ruchową, a także po prostu poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, by maluch nabierał pewności siebie.

Jaka odzież do gimnastyki dla maluchów?

Aby Twoje dziecko czuło się swobodnie podczas aktywności, może w pełni liczyć na produkty Domyos: Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Cel: by nic nie utrudniało jego ruchów, by było mu wygodnie i by nie musiało stale podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zgodnie z poziomem zaawansowania ubrania będą mniej lub bardziej techniczne.

Skład

Materiał główny 73% Bawełna, 20% Poliester, 7% Elastan

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie