GARMIN

Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 1040 Solar

2989,00 zł 2999,00 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 2999,00 zł

Ref. : 8800890

Licznik rowerowy Edge 1040 Solar umożliwia dynamiczne monitorowanie wydajności oraz dostarcza dane potrzebne do poprawy osiągów. Jesteś zainteresowany?

Jedź, jakbyś znał każdy podjazd i każdy zakręt. I znajduj trasy najbardziej uczęszczane przez kolarzy z okolic. Czas działania do 20 godzin.

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomiar parametrów

   Czas, dystans, prędkość, wysokość i pozycja. Tętno i nawigacja.

  • Skuteczność dotyku

   Ekran dotykowy.

  • Kontrola trajektorii

   Nawigacja po mapach i programowanie trasy.

  • Łączność

   Łączność Bluetooth i WiFi.

  • Czas działania na baterii

   Czas działania do 100 godzin i ładowanie słoneczne.

  • Coaching

   Programowanie ćwiczeń i zarządzanie treningiem.

  • Wodoszczelność

   Poziom wodoodporności IPX7.

  Design i materiały

  Cienki, aerodynamiczny i wytrzymały
  Edge 1040 Solar posiada nowy design, jest dłuższy o 3 mm, aby uzyskać bardziej smukły i aerodynamiczny kształt urządzenia.
  Jego kompozytowa obudowa o wadze 130 g, posiada mocowanie na 1/4 obrotu, z dużo solidniejszego aluminium, odpornego na powtarzające się drgania w wyboistym terenie, jak na MTB lub gravelu.

  Poprawa interfejsu użytkownika

  Całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, aby zagwarantować bardziej płynny i intuicyjny dostęp do danych i funkcji. Struktura oparta jest na widgetach i tylko jednym menu głównym.
  Konfiguracja i inteligentne funkcje urządzenia również zostały uproszczone (na przykład bez podwójnego parowania BT).

  Duży kolorowy ekran dotykowy

  Kolorowy ekran HD, identyczny jak w Edge 1040.
  Ma on przekątną 3,5", czyli 8,89 cm (282 x 470 pixeli), jest transfleksyjny i pojemnościowy. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do jasności zewnętrznej w zależności od warunków oświetleniowych, a ekran dotykowy doskonale działa w rękawiczkach lub w deszczu.

  Licznik połączony z telefonem: Smart Notifications, Connect IQ, synchronizacja z Garmin Connect

  Odbieraj e-maile, wiadomości i powiadomienia bezpośrednio na liczniku Edge, po sparowaniu go ze zgodnym smartfonem.

  Pobieraj pola danych, aplikacje i widgety ze sklepu Connect IQ.

  Aplikacja Garmin Connect daje dostęp do aktywnej społeczności, której użytkownicy mogą na bieżąco łączyć się podczas ruchu, brać udział w rywalizacji, a nawet udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych.

  NAWIGACJA: Garmin Cycle Map, powrót do punktu startowego

  Korzystaj z fabrycznie wgranych map dostarczających informacji na temat wysokości i ciekawych punktów, oraz umożliwiających wyszukiwanie adresów.

  Nie zgubisz trasy dzięki funkcjom szczegółowej nawigacji i powiadomieniom o zbliżających się zmianach kierunku trasy.

  Urządzenie Edge 1040 Solar pomaga wrócić na szlak jeśli się od niego oddalisz i prowadzi z powrotem do punku startu, jeśli chcesz wcześniej wrócić do domu.

  Generator popularnych tras Trendline

  Korzystając z miliardów kilometrów tras udostępnionych przez kolarzy Edge 1040 Solar sugeruje najlepszą trasę, wybierając z najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.
  Spędzaj więcej czasu pedałując a mniej czekając dzięki funkcji obliczania trasy dwukrotnie szybszej niż we wcześniejszych modelach.

  Mapy różnych kontynentów

  Edge® 1040 Solar wyposażony jest w pamięć 64 GB oraz fabrycznie wgrane:
  Topo Active Europe + Cycling Map Europe - 47 krajów - ze specjalnymi tematami w zależności od rodzaju kolarstwa, aby w pierwszym rzędzie wyświetlić najważniejsze informacje.
  Wyświetla "Popularity Routing" dróg i ścieżek najczęściej praktykowanych przez użytkowników Garmin. Wykorzystuje miliardy kilometrów danych pochodzących z Garmin Connect - zebranych przez kolarzy, aby udostępnić najlepsze trasy.

  Aplikacja Trailforks i tryb Forksight

  Pobierz darmową aplikację Trailforks ze sklepu Connect IQ™, następnie odblokuj zawartość map Trailforks na swoim urządzeniu Edge, w tym stan tras, heatmaps (mapy najczęściej używanych szlaków) i więcej.

  Kiedy korzystasz z aplikacji Trailforks, ten tryb automatycznie wyświetla najbliższe rozwidlenia dróg i wskaże Twoją pozycję na siatce szlaków.

  Dłuższy czas działania baterii

  Urządzenie Edge 1040 Solar posiada bardziej wydajny akumulator Li-Ion o pojemności 1900 mAh, który zapewnia coraz większą niezależność na długie jazdy i kilkudniowe wypady.
  Rekordowy czas działania w trybie GPS, 45 h, oraz do 100 h oszczędności energii dzięki wersji Solar.
  SOCZEWKA SOLARNA
  Soczewka solarna Power Glass™ pozwala przedłużyć działanie o blisko 60% w porównaniu do poprzednich generacji. Ładuje się, nawet gdy jest wyłączony.

  GPS wielopasmowy

  Ta nowa funkcja, unikalna dla firmy Garmin, to technologiczne osiągnięcie, które zapewnia niezrównaną dokładność lokalizacji GPS. Dzięki ciągłemu przeliczaniu pozycji przez urządzenie na 2 częstotliwościach każdej z kompatybilnych wielopasmowych sieci GNSS, technologia ta umożliwia identyfikację i skuteczne eliminowanie złych danych pozycjonowania, a tym samym oferuje znacznie wyższą dokładność, szczególnie w kanionach, miastach i trudnych warunkach górskich.

  Wbudowane wydajne czujniki

  Jak jego poprzednik, Edge 1040 Solar wyposażony jest we wszystkie najważniejsze czujniki, aby pozyskiwać precyzyjne dane na temat wydajności, w tym wysokościomierz barometryczny, czujnik temperatury i kompas, akcelerometr i magnetometr. Urządzenie wyposażone jest również w zaczepy kompatybilne z zasilaczem Garmin Charge™.

  Większa pamięć i USB C

  Aby umożliwić pobieranie dodatkowych map, wewnętrzna pamięć urządzenia 1040 Solar wynosi 64 GB.
  Edge 1040 Solar jest obecnie wyposażony w gniazdo w nowym standardzie USB-C.
  Urządzenie jest także zgodne z czujnikami ANT+, Bluetooth Low Energy i WiFi.
  Śledzenie poziomu naładowania baterii czujników dzięki raportom po jeździe na urządzeniu i komunikatom ostrzeżeń o stanie baterii między przejażdżkami za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect Mobile.

  Funkcje monitorowania wydajności: Planowanie (1)

  "Poziom wytrenowania";
  Określa możliwości kolarza i w ten sposób pozwala zaplanować treningi. Ta analiza oparta jest na danych dotyczących Maksymalnego Pułapu Tlenowego, FTP oraz progu anaerobowego, obciążenia treningowego i sugeruje rodzaj treningu do wykonania.
  Regeneracja i monitorowanie kondycji fizycznej.
  Pozwala śledzić ewolucję kondycji fizycznej w miarę postępów przygotowań oraz uzyskać porady i precyzyjne dane o stanie regeneracji.

  Funkcje monitorowania wydajności: Przygotowanie (1)

  Funkcje treningowe;
  Tworzenie i pobieranie darmowych planów treningowych na Garmin Connect*. Możliwość tworzenia prostych planów treningowych bezpośrednio na urządzeniu Edge.

  Funkcje monitorowania wydajności: Przygotowanie (2)

  Możliwość wprowadzania celów treningowych, dni wolnych, poziomu aktywności i dostępnych czujników, aby bezpłatnie uzyskać spersonalizowany plan treningowy bezpośrednio z urządzenia Edge. Taki plan treningowy może być bezpośrednio powiązany z konkretnym wydarzeniem, Gran Fondo, wyścigami kolarskimi, etapem touru, itp…, dzięki czemu otrzymujemy dostosowany plan na 30 tygodni lub dłużej, obejmujący wszystkie fazy przygotowania (przygotowanie ogólne, treningi specjalne i dopracowanie).

  Funkcje monitorowania wydajności: Przygotowanie (3)

  W przypadku pominięcia treningu kładzie się nacisk na treningi priorytetowe, zamiast oferować trening o niższym priorytecie zaplanowany na ten dzień. W planie treningowym zaznaczone są treningi "kluczowe" lub "długie".

  Proponowane są treningi wycelowane na wytrzymałość lub na wydolność. Zadaniem tej funkcji jest dostarczenie porad kolarzowi, który nie realizuje specjalnego planu treningowego, a chce robić postępy.

  Funkcje monitorowania wydajności: Osiągi (1)

  Przewodnik mocy
  Zarządzaj swoim wysiłkiem dzięki funkcji przewodnika mocy, która zdefiniuje cele dotyczące mocy podczas całej trasy.
  Poziom wytrzymałości w czasie rzeczywistym – STAMINA.
  Funkcja poziomu wytrzymałości w czasie rzeczywistym - Stamina - monitoruje i pomaga sportowcom zarządzać ich wysiłkiem fizycznym podczas zawodów. Wyświetla zużycie energii i pozwala sportowcom uniknąć „awarii paliwa” poprzez zbyt szybki start.

  Funkcje monitorowania wydajności: Osiągi (2)

  Funkcja ClimbPro:
  Umożliwia automatyczne wyświetlanie podjazdów na trasie i określanie % nachylenia oraz liczby kilometrów pozostałych do szczytu. Doskonała do lepszego zarządzania wysiłkiem.
  Dane podjazdów widoczne na Garmin Connect Mobile
  Odżywianie i nawadnianie:
  Edge rejestruje również dane dotyczące odżywiania i nawodnienia w oparciu o temperaturę, wysokość, tętno i moc, aby zapewnić dostosowane alerty podczas aktywności.

  Funkcje eBike

  Przed wyjazdem: inteligentny algorytm wykorzystuje dane o wysokości zintegrowane z mapą, a także dane użytkownika i roweru, aby wyświetlić wskazanie odległości podczas planowania trasy.
  Podczas jazdy: wskazanie dynamicznego zakresu na podstawie rzeczywistego zużycia baterii roweru elektrycznego, z dedykowanymi alertami użytkownika w przypadku problemów z poziomem naładowania baterii.
  Po jeździe: Poziom naładowania akumulatora eBike'u / raport zużycia.

  Funkcje bezpieczeństwa (1)

  Wykrywanie zdarzeń i wezwanie pomocy*.
  Ręcznie lub w razie upadku, Edge wysyła do Twoich 3 kontaktów awaryjnych pozycję GPS oraz wiadomość z prośbą o pomoc. Ta funkcja wymaga połączenia ze smartfonem.

  Funkcje bezpieczeństwa (2)

  Poprawa - Uproszczenie LiveTrack*.
  Umożliwia Twoim bliskim łatwiejsze śledzenie Twoich jazd.
  Nowa wersja LiveTrack pozwala udostępnić zaplanowana trasę, aby osoby śledzące kolarza na odległość mogły widzieć dokąd się on udał lub jedzie.
  Możliwość uruchomienia funkcji LiveTrack bezpośrednio z urządzenia Edge.

  Funkcje bezpieczeństwa (3)

  Nowość - Całkowita kompatybilność z urządzeniami Varia.
  Zobacz, bądź widziany oraz rejestruj to, co dzieje się za Tobą dzięki Varia Radar – Umożliwia poinformowanie kolarza o nadjeżdżających z tyłu pojazdach ("zobacz") - 8 pojazdów do 140 metrów i pozwala zwiększyć czujność kierowców w stosunku do kolarzy na drodze (bądź widziany).
  Wersja RCT 715 pozwala zarejestrować i zachować zdjęcia przed, w trakcie i po zdarzeniu, jeśli urządzenie wykryje wypadek.

  W pudełku

  Samo urządzenie:
  Edge 1040 Solar,
  Standardowy uchwyt,
  Uchwyt na kierownicę,
  Mocowanie,
  Przewód USB.
  Dokumentacja.