geonaute

Mapnik turystyczny wodoodporny IPX4

Kod produktu: 8587190

0,0 (39)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Podczas pieszych wędrówek i rajdów przygodowych mapnik IPX4 chroni mapę przed deszczem i przed uszkodzeniami mogącymi wynikać z częstego użytkowania.

  Wodoodporny mapnik, który możesz zawiesić na szyi, złożyć na pół lub zwinąć. Pozwala zabezpieczyć i zachować mapy w zasięgu ręki podczas wypadów w plener.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Widoczność

   Dwustronny, przezroczysty mapnik ułatwia śledzenie trasy.

  • Wodooporny

   Mapnik IPX4 wytrzymuje wszystkie (nawet najgorsze) warunki pogodowe.

  • Łatwość odczytu

   Zgodnie z Waszymi sugestiami mapnik został dostosowany do formatu map IGN.

  • Łatwość transportu

   Złożony, zwinięty, zawieszony na szyi: sam(a) zdecyduj!

  • Łatwość otwierania / zamykania

   Zapnij, zwiń i przyczep za pomocą rzepu: gotowe! Mapa jest zabezpieczona!

  Dlaczego warto używać mapnika?

  Podczas pieszych wędrówek i rajdów przygodowych nawigacja to sprawa istotna. Dlatego właśnie opracowaliśmy miękkie etui pozwalające odpowiednio zabezpieczyć mapy. A ponieważ aktywności w plenerze nierzadko towarzyszy kapryśna pogoda, nasze etui jest wodoodporne. Chroni również mapy w kontekście częstego użytkowania: możesz je składać i zwijać do woli.

  Mapnik ulepszony dzięki Waszym uwagom

  Uwzględniliśmy Wasze opinie, nadając nowemu mapnikowi przezroczystą, dwustronną konstrukcję. Możesz więc czytać mapy turystyczne po obu stronach. Nawiasem mówiąc, etui pomieści bez problemu trzy segmenty mapy IGN: nie musisz więc składać jej na wszystkie strony, ryzykując, że ją uszkodzisz. Mapnik możesz złożyć i zwinąć dzięki praktycznemu systemowi roll-top, który dopasowuje się do mapy.

  Suche mapy nawet podczas deszczu!

  Nasz mapnik spełnia standardy wskaźnika ochrony IPX4. Oznacza to, że sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, również podczas burzy i deszczu. Jest odporny na zachlapania, zabrudzenia i silne rozpryski wody, ale nie można go zanurzać. Aby zwiększyć poziom ochrony, wyposażyliśmy nasze etui w system zamykania, który powinien Ci się spodobać. Składa się on ze szczelnego suwaka, konstrukcji roll-top i zapięcia na rzep.

  Pomysłowy system noszenia dostosowany do pieszych wędrówek i rajdów przygodowych

  Aby pozwolić Ci zachować wolne dłonie podczas wędrówek, którym czasem (a nawet często) towarzyszy przedzieranie się przez trudny teren i wspinaczka, nasz mapnik wyposażyliśmy w regulowany sznurek do założenia na szyję. Sznurek ten jest odpowiednio zabezpieczony i odpina się w razie niefortunnego zaczepienia o gałąź. I jeszcze jedno: mapnik można nosić zarówno w konfiguracji poziomej, jak i pionowej. To bardzo praktyczne, prawda?

  Wymiary mapnika

  - Szerokość: 24 cm
  - Wysokość: 30 cm
  - Waga: 87 g

  Gwarancja

  2 lata

  Gwarancja

  Produkt objęty dwuletnią gwarancją.

  Skład

  Folia 100% Chlorek poliwinylu Tkanina laminowana 100% Chlorek poliwinylu Podpinka na suwak 100% Chlorek poliwinylu Lina wspinaczkowa 100% Poliester Klamry 100% Polipropylen Zaciski na gryf 100% Polipropylen

  Porady dotyczące przechowywania

  Radzimy dobrze przewietrzyć i wyczyścić mapnik, a następnie przechowywać go w czystym i suchym miejscu. Nie zostawiać na słońcu.

  Ograniczenia

  Nie zanurzać mapnika w wodzie i nie wkładać do niego artykułów spożywczych.

  Testy

  Aby uzyskać certyfikację IPX4, nasz mapnik z powodzeniem przeszedł test prysznica.

  Zatwierdzony przez

  Ten mapnik został zaaprobowany przez początkujących i średnio zaawansowanych adeptów turystyki i trekkingu oraz przez nasz zespół projektowy. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziesz miał(a) okazję wypróbować go osobiście podczas wypadów w plener. Opowiesz nam o tym, nieprawdaż?

  Porady dotyczące konserwacji

  Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Prać ręcznie. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.